Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. Αποτελέσματα - βαθμολογία - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

7.11.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. Αποτελέσματα - βαθμολογία










ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 52-65

Διαιτητές Αποστολίδης Ιερωνυμάκης
Δεκάλεπτα 16-18, 30-28, 40-56, 52-65
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας Καρανδρέας ) Κατήρας 5(1) , Βροντάκης , Αγγελίδης 7, Ταμπάσης 16, Νικόλτσος , Καμακάρης 89(1) , Χανδρινός , Μαγγανάς 5, Πατμανίδης 8 , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 3(1)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 15(1) , Κακαράτζας , Ρούσσης 2, Φλέγκας 15(1) , Αλεξανδρόπουλος 13(3) Μαστρογιάννης 2, Παπαδόπουλος 6 , Παπάζογλου 2, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 2, Ελενίτσας 8


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 71-76

Δεκάλεπα 24-13, 37-33, 56-58 , 71-76
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. , Πέτρου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) :Πελιβανίδης , Λόης Π. 9, Βλάχος 14(2) , Φύτρος 10(2)_, Λόης Γ. 6, Λιάκος , Μακρυγιάννης 22(5), Παππάς 2, Σιούτης 6(2) , Ρόζος 2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Καβάσιλας) Σιρόγλου 24(4), Σαρρής 2, Κατσικάς 3, Γκέρκι , Μπακάλης 13(1) , Γαϊτάνος , Αγγελόπουλος 16(1) , Μπήτρος 2, Κάτσας 16(3) Χαρτοφύλαξ

΅Ερμής Αργ.- Σαρωνικός 






ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 81-89

Δεκάλεπτα 23-23, 30-45, 58-72, 81-89
Διαιτητές : Παπαφωτίου Παπαζαχαρίας
ΠΗΓΑΣΟΣ(Κουκιάς, Γιαννικάκης) Μυλωνόπουλος, Καλφούντζος 5(1) Σέργης Δούμπας 2, Κουτσουμπάκος 4, Ρίππης 17 , Στεφανής 28(4), Μπακάλης 4, Κοκιούσης 9(1) , Ρενιέρης 12(2)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος): Παπαϊωάννου10 , Στεφάνου 16(2) Μαρούγκας 2, Παραλής 3(1) , Κοσκινάς 21(3), Κατσαρέλιας 4, Καρράς 22(1) , Λάσκος 4, Κοντούλης 7 , Νερούτσος


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 68-64

Δεκάλεπτα 20-15, 40-36, 54-49, 68-64
Διαιτητές :Ουσταμπασίδης , Γιαννακόπουλος
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης) Κλάδης Αν. , Αρφαριώτης 6(2) Κώνστας 20(2) Βέλιου 7(1) , Κασβής 2, Ουζούνης Δ. , Κάππος 8 , Μωραίτης 2, Αργεντίνης , Καραϊσκάκης , Ζάβρας 8, Ουζούνης Α. 14(2)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) : Γκανής 11(3),μ Ηλιαδάκης 11, Γιαννακόπουλος 7(1), Μηνόγιαννης 2, Κωνστανττίνου 12(2) , Μίζης 18., Μωραίτης , Κοτσάνης , Δανιάς , Πάντο 3



ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 48-37

Διαιτητής: Γιακείμη
Δεκάλεπτα: 15-11, 30-23, 39-30, 48-37
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) : Διγενής 5 , Χατζηελευθερίου 7, Ελμάσογλου , Αθανασιάδης, Καλούδης 12(3), Οικονόμου 3(1) , Φατούρος , Βάγιας , Σίνας 5, Κατσάκος 5 , Κοτζαγεωργίου 11, Χαριτωνίδης
AΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) :Αποστόλου 3 , Μυλωνάς , Καβούρης 9 , Πελέκης 7, Δομένικος 2, Γιαννακόδημος Ηλ. , Ανδρεαδάκης 2, Μπανιώτης 2 , Σχοινάς , Γιαννακόδημος Α. 9(1), Πολυχρονάκης , Καρούζος 3(1)


ΤΑΤΑΥΛΑ - ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΟΣΧ. 66-48

Δεκάλεπτα:18-9,31-18, 45-29, 66-48
Διαιτητές: Πόντας-Ζαγούρας
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 19, Σωτηρόπουλος 1, Μαράντης, Λημνίδης 7, Δόριζας 2, Χιουτακάκος 10 (1), Κόγιας 3 (1), Κουζινόγλου 8, Παπαδημητρίου, Κάβουρας 4, Κατσούρης 12 (2), Χατζηνικολάου
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου): Ευκαρπίδης 2, Γκααφάρ 5, Λινάρδος, Αλεξίου 2, Φελλάς 6(2), Σονίδης 3, Γιαμπάνης 10, Βασιλάκος 3(1), Νικολάου, Μαρκουίζος 7, Κάππης 5, Ρουμελιώτης 5


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ 77-73 ΠΑΡΑΤ.

Δεκάλεπτα 19-17, 40-35, 52-56, 69-69(καν. αγ.) 77-73
Διαιτητές: Πολύζος , Σαράντου
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) Χαραλαμπίδης 18, Τσομίδης Αντιπάτης , Γιαννακής 2, Αντωνουσάκης 2, Μαυροειδάκος 6, Νεδέλκος 26 , Θεοδωρικάκος 18, Βούζης , Κυριάκου, Δανασής 5, Μαρής
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 17(1) , Δρακόπουλος 22(1) , Κοτρότσος 5(1) , Καβούρης 11, Γεωργακίου , Παπαγεωργίου 3(1) , Μπίχτας , Παπαδόπουλος 8(1) Ρουσουνέλλος 6(2)


Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν