menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.11.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ 06.11 έως 13.11

Κοινοποίησέ το :





Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Παρασκευή 06.11.15 μέχρι και την Παρασκευή 13.11.15.


Σε ανακοίνωση του ΣΥΔΚΝΑ αναφέρεται ότι θα πρέπει τα μέλη του να ενημερώνουν την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ για τις εξαιρέσεις τους μέχρι την Δευτέρα το πρωί στις 10.00 αφού την επομένη Τρίτη γίνονται οι ορισμοί που γνωστοποιούνται στην επίσημη ιστοσελίδα της Ένωσης .

Η γνωστοποίηση των ορισμών είναι αποκλειστικά υποχρέωση των μελών του Συνδέσμου .

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06.11.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΟΝΤΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.11.15

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ  ΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

NEO KΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
---------------
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΙΔ Β BEΛΕΝΤΖΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΦ Β ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΡΕΚΑΣ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡ Β1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΡ Β1 ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β1 ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΡ Β2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΚΟΡ Β3 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΛΙΑΠΗ

ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β3 ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β3 ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΦΗΒ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΖΕΡΙΤΗΣ Σ ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.45 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 08.11.15


ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΒΑΡΗ    MAΓΚΟΥΝΗΣ  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ   ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΤΡΙΜΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ     ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
AN AIΓΙΝΑΣ 09.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΦΗΒ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔ A ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ- ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΙΔ Β ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΚΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΤΣΕΡΓΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΦ Β ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΝΣΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΦ Β ΔΡΑΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ ΜΗΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

----------------------------------

ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΦ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΣΥΔΚΝΑ   ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΙΔ Γ ΣΥΔΚΝΑ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΦ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ ΠΑΙΔ Γ ΣΥΔΚΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΦ Γ ΣΥΔΚΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΕΦ Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.30 Α΄ ΔΙΑΜ - Δ΄ ΔΙΑΜ ΑΝΑΠ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.00 Γ ΔΙΑΜ -Β ΔΙΑΜ ΑΝΑΠ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ


ΔΕΥΤΕΡΑ 09.11.15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΙΑ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΡΙΒΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΆΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΥΡΑΣ  ΦΑΚΩΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ

2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΥΛΗ Β. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΡΗΓΑΣ Κ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ


ΤΡΙΤΗ 10.11.15


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Π Α ΠΟΝΤΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΣ ΑΚΗΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΑΣΣΑΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Β ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΛΑΖΟΓΚΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ Ε Β ΛΑΖΟΓΚΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

----------------------------------------------

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ & ΛΑΜΠ) 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ, ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ

ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΡΙΜΗ

ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ ΣΥΔΚΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Ε Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ  ΤΖΙΜΗΣ Σ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ

ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 11.11.15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ Γ΄ΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΤΡΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΤΟΒΗΛ

NEΑΝΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΡΙΜΗ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


ΠΕΜΠΤΗ 12.11.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΣΑΤΣΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.11.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ . ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΜΑΓΚΩΝΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΛΑΤΣΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right