menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.10.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :







ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ 69 61
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 55 57
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 45 52
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50 71
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 65 63
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 77 63
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ 65 63

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 45-52

Δεκάλεπτα : 16-14, 26-25, 31-42, 45-52
Διαιτητές :Τηγάνης, Γκανής
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ: (Σκουζής,Ζλάτης) Διγενής 6, Χατζηελευθερίου 4, Ελμιτζόγλου, Αθανασιάδης 8(2),Καλούδης 7, Φατούρος 2, Σίνας 10(1), Κατσάκος 4, Κουζαγεωργίου 2, Χαριτωνίδης 2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ(Καβάσιλας, Δαχρετζής) Σιρόγλου 9,Σαρρής, Κάτσικας 8(1),Τζίτζης Στ., Μπακάλης Βαγγέλης 11(1), Γκέργκι 11(2), Αγγελόπουλος 5, Γαϊτάνος , Μπακάλης Στέλιος, Κάτσας 8(1), Χαρτοφύλαξ


Βουλιαγμένη -Σαρωνικός 



ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 65-63

Διαιτητές : Τηγάνης Γ. Ταχμαζίδου
Δεκάλεπτα : 22-21, 37-35, 47-48, 65-63
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης) : Κλάδης 3(1), Αρφαριώτης 12(2), Κώνστας 16(1), Μωραίτης 6 , Παριανός 5(1), Ουοζούνης Δ. 7(1), Κάππος 5, Τερτίκας , Αργεντίνης 2, Καραϊσκάκης , Ζάβρας 9(2) , Ουζούνης Α.
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου, Σονίδης): Μπουρμπόν , Λινάρδος 5(1) , Γκααφάρ 4, Αλεξίου 7(2) , Φελλάς 8(2) , Ευκαρπίδης 3(1) Γιαμπάνης 11(1) Βασιλάκος 6(1) , Νικολάου 4, Μαρκουίζος 9, Κάππης 2 , Ρουμελιώτης 4

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 65-63

Διαιτητές: Μαυρομανωλάκης Τούσης
Δεκάλεπτα :21-09, 37-25, 48-45, 65-63
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος) Παπαϊωάννου 17 Στεφάνου 13(2) Μαρούγκας 1, Χρήστου , Παραλής 3(1) , Καρράς 4, Κατσαρέλιας 9, Κοσκινάς 6(1) , Λάσκος 2, Συγγελάκης , Κοντούλης 10
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης): Χανιωτάκης 3, Μυλωνάς 17(3), Κάβουρας 2, Πελέκης 9(1),Δομένικος 8, Γιαννακόδημος 2, Ανδρεαδάκης 10, Μπανιώτης 4, Γιαννακόδημος Η. 7, Πολυχρονάκης, Καρούζος 1

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ/ΛΗΣ 69-61

Διαιτητές Κούλης Χ. Σιαμίδης
Δεκάλεπτα :21-14, 32-32, 55-34, 69-61
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 10, Σωτηρόπουλος 17, Μαράντης 5, Κουρής 5 (1), Χιουτακάκος 2, Γιαχαλής 3 (1), Κόγιας Κλ. , Κουζινόγλου 16, Παπαδημητρίου, Κάβουρας 5, Κατσούρης 6, Χάἱδος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Αδάμ-Τουρκίστας): Καρατζάς, Λόης Π. 5, Βλάχος Ε. 2, Βλάχος Γ., Λόης Γ. 8, Λιάκος 2, Μακρυγιάννης 18, Παππάς 5 (1), Σιούτης 6, Μενιουδάκης 2, Κάκαλης 4, Ρόζος 9(2)


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 55-57

Διαιτητές Ουσταμπασίδης Μιχαηλίδης
Δεκάλεπτα : 15-12, 20-24, 37-41, 55-57
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) Χαραλαμπίδης 11(1) Μαυροειδάκος , Αντιπάτης 6 Τριανταφύλλου 2, Βουρνάς 4, Γιαννακής 10(2) Νεδέλκος 9 Θεοδωρικάκος 4, Βούζης Παγάνης Δανασής 6 Μαρής 3
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας) Χατήρας 8(1) , Βροντάκης 5 , Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 4, Ταμπατζής 16, Νικόλτσος 2, Καμακάρης 11, Παταμανίδης 8 Κοντοστέργιος 3

ATPOMHTOΣ – PENTH 77-63

Διαιτητές : Τζίκας , Κολοκυθάς
Δεκάλεπτα : 13-17,40-29, 56-51, 77-63
ATPOMHTOΣ(Καλυβιανάκης): Γκανής 32(6), Kάσος , Γιαννακόπουλος 15(3), Mηνογιάννης 6, Mωραίτης , Hλιαδάκης 6, Mίζης 8, Aντωνίου 4, Kοτσάνης 5, Aβραμάκης , Aγρίμης , Πάντο 1
ΑΕ PENTH(Σώχος): Δουσερμετζής 9(1), Δρακόπουλος 18(1), Tσαβαλάς , Σοκόλοβ 2, Kαβούρης 25, Γεωργακίου , Kόκκορης , Παπαγεωργίου 2, Bεργίνης , Aναγνωστόπουλος , Παπαδόπουλος 4, Pουσουνέλος 3(1)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 50-71

Διαιτητές : Καλαίτζάκης , Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 13-16, 25-35, 32-64, 50-71
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς, Γιαννικάκης): Παναγόπουλος , Καλφούτσος 15(3) , Σέργης , Δούμπας 6, Μυλωνόπουλος , Κουτσουμπάκος 8, Στεφανής 12(1) , Μπακάλης , Τσίτος 5, Λεβέντης , Ρενιέρης 2, Σουρούφης
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 11(1) Μπάκας 2, Ρούσης 7 , Φλέγκας 9(1) , Αλεξανδρόπουλος 13(3) , Μαστρογιάννης , Παπαδόπουλος 17(4), Παπάζογλου 7 , Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 4, Ελενίτσας 1



Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right