menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.4.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 24η αγωνιστική. Στην Β΄ Αστέρας Αγ. Δημ. - Τελαμώνας και ΑΕΣ Ελληνικού

Κοινοποίησέ το :


ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 53 58
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 46 66
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 86 55
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 63 49
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 77 59
ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 61 64
ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 67-71παρ. (61-61 καν.αγ.)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 67-71 (61-61)(32-29)

Διαιτητές: Aργυρούδης Δελαγραμμάτικας
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Μπέλλος ): Δημητρόπουλος 4(1), Σολδάτος Α. 2 , Σολδάτος Ι. 6 , Νεδέλκος 12, Οικονόμου 3(1) , Γεωργούλης 7, Ρούσσος 2, Γεωργακίου Β. , Κανιάς , Βασιλειάδης , Γεωργακίου Κ. 20(2), Ρουσουνέλλος 11(3)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Φράγκος ): Πελιβανίδης 4, Φύτρος 13(1), Μανωλιάδης 11(1), Παππάς 23(4), Λιάκος , Κανίνης , Σιούτης 7 , Βλάχος Γ. 11(1), Μακρυωνίτης 2

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 77-59 31-27

Διαιτητές : Παυλόπουλος Ηλ. Μαυρομανωλάκης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Λαγός 4, Στεφάνου 24(5), Παρμαξίδης , Καρράς 27(2) , Παραλής 7(1) , Κοσκινάς 2, Λάσκος , Μαρούγκας 7, Νερούτσος 6
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης , Τζομπάνος) :Μουστάκας 8(2) Μισυρλής , Λεοντιάδης 3(1) Τριανταφύλλου 7(1) , Ρίμπας , Βουρνάς 12 , Μαυράκης 15 , Μπαμπάκος 8, Μπούζας 2 , Ντάσκας Τ. , Ντάσκας Θ. 4 , Μάρης

ΓΑΣΕ Προφ. Ηλίας 


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 86-55(35-29)

Διαιτητές : Τηγάνης Κούλης Χ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.(Ζερβουλάκος) : Λούκος 17(1), Μανίκας ,Ταρανάς 3, Κουτρόπουλος 6(2) , Κασσάνος 10, Κουντούρης , Αδράμης 29(5), Αποστολάκης 4, Γιαλαμάς , Χριστόπουλος , Παπαζαχαρίου 12, Ακρίβος 5(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος) : Μαλτίδης 10, Σονίδης, Αλεξίου 6(2), Κραββαρίτης 8, Βρυώνης 8(2), Γκαφάαρ 8, Φελλάς 9(2), Καναρίδης , Νεόφυτος 4, Καππής , Ρουμελιώτης 2

Ανέβηκε στην Β΄ ο Αστέρας Αγ. Δημ. 


ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. 46-66(14-40)

Διαιτητές: Πηλοίδης , Κουτσόπουλος
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καραντζούνης) : Γιούργας 2, Ριζούλης 3 (1), Χατζηγώγος 6, Κορνιώτης 2, Κοντογιάννης , Πέτς , Καμακάρης 12 (1), Σταθόπουλος 8(1), Πέτα 7, Παπαδημητρίου 5, Ρόζος , Λύρας
Ο Τελαμώνας 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος ): Ελενίτσας 1, Μπάκας 3, Ρούσσης 4 , Καμπούρης 15(3), Αλεξανδρόπουλος 3(1), Θεοδώρου 4, Φλέγκας 11, Κασβής 2 , Παπανικολάου 7(1), Κακαράτζας 4, Φιλίππου 8 Αρμάος 2

ΤΑΤΑΥΛΑ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 61-64(30-32)

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης Κοτσώνης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) :Καραγιάννης 2, Λημνίδης 6 , Γιαχαλής 14(4), Μαστρογιάννης 7(1) , Σωτηρόπουλος 23 , Δόριζας 3(1) , Χατζηδάκης 6, Σιταράς , Χαριτωνίδης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 2, Νάννος 11(1) , Δουνιάς 13 , Καρασούλας 2, Τόμπρος Α. 6 , Μπουρβάνης 12 , Τόμπρος Χ. , Κούμενος 18(4) , Καρατζόγλου

ΓΛΥΦΑΔΑ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 53-58(25-33)

Διαιτητές :Παπαφωτίου , Σέλληνας
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 10(2), Σέιφερ 19(2), Κατσιέρης, Γουλανδρής 3, Γκονουλλού, Μακρυγιάννης 7(1), Τζημουράκας 2, Σερελέας, Στεργίου, Λίππας 12(2), Μπενιαμίν, Γκιοβάσο.
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Ιτζελέρ): Καρασούλος, Μαγγωνάκης 27(2), Κουτσαύτης, Ευστρατίου 5(1), Λεβαδείτης 8(1), Αγγελάκης, Ρούμελης 13, Ζαραϊδώνης 1, Μαρόπουλος 3, Τσαμπανάκης 1.

H AEΣ Ελληνικού ανέβηκε στην Β΄ ανδρών 


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 63-49

Διαιτητές : Πούλιος Γκανής Αντ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης) :Γκανής 8(2), Μιχαλακάκος 3, Εμμανουηλίδης, Κωνσταντίνου 11(1), Μηνόγιαννης 10, Μπρούτσος, Γεραμάς 10(1), Μίζης 15(1), Κλούτσος 3(1), Καραντζής 3, Πάντο
ΟΚΕ(Διολέτης) : Μπακογιάννης , Τηγάνης 2, Αντωνάρας 11, Ντάκας 2, Χρήστου 4, Παπαχριστοδούλου 9, Δούκας, Παπανικολάου, Δασκαλάκης 4, Αρβανίτης 15(2), Κουρίλας,Λιώρης 2


Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right