menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.4.15 από isaak

Οι διαιτητές κριτές των αγώνων από Σάββατο 2 Μαίου μέχρι Τετάρτη 06 Μαίου

Κοινοποίησέ το :
ΠΕΜΠΤΗ 30.04.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τσαχάκης Πλιάκας Δημακοπούλου Μούλτση Γεωργουλάκος
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Πόντας Λυράς  Πουλιάνας Πασχοπούλου Νικολαίδης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τηγάνης Γ. Κατσιμάρδος  Δάνδολος Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σιώκας, Κοτσώνης Τοβήλ Πολίτης Κ Καρουμπής
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναστασίου Κονταράτος  Κουτσομήτρος Ντεμελής Καραγκιουλές
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 BOΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Καρακωνσταντόπουλος Αντωνιάδης  Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. Τσάτσης Σπυρόπουλος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΣΑΒΒΑΤΟ 02.05.15

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 1 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Αργύρη Τσιρογιάνη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Κουράντης Σταγιάνος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γερουλάνος Τζίμης Σ Νικολαίδης Καπούτσης

ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Στρέμπας Τεφτίκης Σ.  Δημητρακόπουλος Μίχας Α

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Αντωνιάδης Παπαδόπουλος Χ. Χριστοδούλου Παπαντώνης

ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φραγκιαδάκης Πέππας Καλογεράκος Κολοφώτη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. -ΠΕΡΑΜΑ Πούλιος Ιασωνίδης 
Κοντοθανάσης Πουλιάνας



ΚΥΡΙΑΚΗ 03.05.15

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ 2
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Πόντας , Ορφανός Ι.  Γεωργουλάκος Παπασαρή Γεωργακίου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Χρηστίδης Π. Λυράς  Ασλανίδης Κούρτη Αυγουλάς


ΠΑΙΔΕΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ 2ΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Παπαφωτίου Αναστασίου ΣΥΚΚΝΑ Πασχοπούλου Μούλτση


ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΜΙΤ1 Σταγιάνος Τζίμης Σ Ζερίτης Θ Ναζίρη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΜΙΤ2 Σταγιάνος Τζίμης Σ Δάνδολος Δημήτρουλα

ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΗΜΙΤΕΛ1 Μέλης Κουράντης Σαλπά Δακορώνης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΗΜΙΤΕΛ2 Μέλης Κουράντης  Μοροχλιάδης  Παπαδάτος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 1  
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Φουκόπουλος Φραγκιαδάκης  Λέκου Πάλλας
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΑΟΝΑ Φραγκιαδάκης Πέππας ΣΥΚΚΝΑ  Καλουζάκης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Φουκόπουλος Δημητρακόπουλος


ΤΡΙΤΗ 05.05.15


ΠΑΙΔΕΣ Α PLAY OFF 3
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ Α) ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Μηνάς Χρηστίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ (ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ)  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Ζερίτης Θ. Γιαννακοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Λάτσης Σταγιάνος Ντεμελής Καραγκιουλές
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Φραγκιαδάκης  Κουράντης Παπαντώνης Μοροχλιάδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Τσάτσης Ιασωνίδης  Ζερίτης Α Ζερίτη Ε

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πέππας Αίβαλιώτης Μίχας Γ Λεουτσάκος
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Φουκόπουλος  Τζίμης Σ.  Αργύρη Γαβρέλης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Γερουλάνος Δραμεσιώτης  Λαρόζα Κουτσομήτρος

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Καλαϊτζάκης Μαυρέλης  Κατσίπης Μοσκόβης


ΤΕΤΑΡΤΗ 06.05.15


TEΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Αυγουλάς Ασλανίδης


ΓΥΝΑΙΚΕΣ /PLAY OFF TEΛΙΚΟΙ 3 AN XΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Δημακοπούλου Κούρτη Γεωργακίου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Τοβήλ Κολοφώτη Λεουτσάκος


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φάκωνας Φουκόπουλος Νικολαίδης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21..45 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.Λάτσης  Σταγιάνος Ορφανός Μηνάς






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right