menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.3.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της Παρασκευής 06.03 και της εβδομάδας από Σάββατο 07-03-15 έως Παρασκευή 13-03-15

Κοινοποίησέ το :



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06-03-15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κουράντης -Μοροχλιάδης

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Αργυρούδης Νικηφορίδης Δημακοπούλου  Κοντοθανάσης Λαρόζα
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Πόντας Μητρόπουλος Μίχας Α. Ζερίτης Θ , Δημήτρουλα
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τσόλη Καφαντάρης  Μοσκόβης Πάλλας Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Χρηστίδης Π. Σπυρόπουλος  Πουλιανάς Καραγκιουλές Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Χρηστίδης Ηλ. Ναστούλης  Πολίτης Κ Τοβήλ Παπασαρή
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τεφτίκης Κ. Λαζόνγκα Νικολαίδης  Καπούτσης Καλογεράκος
ΝΕ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Παπαφωτίου Zώρης  Δημητρακόπουλος Δάνδολος Ζωγράφος


ΣΑΒΒΑΤΟ 07-03-15


MINI ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 10.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Πέππας Λέκου
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 11.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Λέκου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Δαγκλής Στ Πολίτης Κ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Πέππας Παπαδάτος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Άϊβαλιώτης Χατζηπαρασκευά
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Αϊβαλιώτης Χατζηπαρασκευά
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Φιλίππου Κοντοθανάσης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σταγιάνος Τοβήλ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Γερουλάνος Σαλταγιάνη
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γερουλάνος Σαλταγιάνη
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ Γερουλάνος Γεωργακίου
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Μέλης  Κολοφώτη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΠΕΡΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Τζίμης Β Σαλπά
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Δραμεσιώτης Κούρτη
ΚΛ. Ν. ΖΕΡΒΟΥ 19.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος ΄Πασχοπούλου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 19.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Δραμεσιώτης 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δραμεσιώτης 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Τζίμης Σ Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Τζίμης Σ Μοροχλιάδης
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΥΔΚΝΑ Ζωγράφος
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΒΑΡΗ ΣΥΔΚΝΑ Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Φάκωνας Μπάλλας
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ 11:15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Φάκωνας Μπάλλας

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ιερωνυμάκης Παπαδάτος
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Δαγκλής Στ Πολίτης Κ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Ιερωνυμάκης Μοσκόβης
ΝΈΟ Κ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ραπτογιάννης Κούρτη
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Δαγκλής Στ Ασλανίδης
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ραπτογιάννης Πάλλας -ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Αναστασόπουλος Παπαντώνης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Αναστασόπουλος Δημακοπούλου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ευαγγελίδης Καλουζάκης
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Μαϊτου Μίχας Α
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Κωνσταντάτος Καπούτσης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαϊτου Παπαντώνης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναγνώστου Θ Χρηστίδης
ΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ Οικονομίδης Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦ Γαρατζιώτης Δημητρακόπουλος
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βλάχου Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Γαρατζιώτης Ζερίτης Α
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ Γερουλάνος   ΣΥΚΚΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φουκόπουλος Δημητρακοπούλου
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Παπαζαχαρίας Αγγέλης Φρ Δημήτρουλα Αργύρη
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μητρόπουλος Σαράντου Γεωργακίου Μαρούγκας
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β -Π. ΦΑΛΗΡΟ Γκανής Ι Αρφαρά Μίχας Α Μίχας Μ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Μητρόπουλος Σαράντου Καλογεράκος Ζούδιαρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Γκανής Ι Αρφαρά Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γκανής Α Ταχμαζίδου Μούλτση Κολοφώτη

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β αναβολή 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΥΠΟΛ Φιλίππου Παπασαρή Χριστοδούλου

ΠΑΙΔΕΣ-ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΙΔ Α Γκανής Ι. Αρφαρά  Τσιρογιάννη Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΑΙΔ Β Σταθόπουλος Νικολοπούλου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ.ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΕΦΗΒ Β Σταθόπουλος Νικολοπούλου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΙΔ Β Ζαγουρής Κούλης Χ Δάνδολος Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΦΗΒ Β Τηγάνης Ι Ιασωνίδης Σαλταγιάννη Κατσίπης
ΚΛ. ΔΗΜ.Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ- ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΕΦΗΒ Β Ζαγουρής Κούλης Χ Δακορώνης Νικολαίδης

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ ΦΑΣΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ Φουκόπουλος  Τζίμης Σ. Δάνδολος Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒ Γ Φάκωνας   Κουράντης Γαβρέλης Παππάς
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦΗΒ Γ Πέππας Σταγιάνος  Καραγκιουλές Γεωργουλάκος


ΚΥΡΙΑΚΗ 08/03/15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κωνσταντάτος  Παπασαρή

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δραμεσιώτης Αργύρη
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ Γερουλάνος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δραμεσιώτης Ζερίτης Θ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Φουκόπουλος ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κουράντης Μίχας Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Αϊβαλιώτης Σαλπά
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Παπαντώνης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Αϊβαλιώτης  Κοντοθανάσης 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Κουράντης  Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Πέππας Κουτσομήτρος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Κουράντης Γεωργακίου

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τούσης Μισαηλίδης Λέκου Κατσίπης Γεωργακίου

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Τσαχάκης Γρίβα  Χρηστίδης Μηνάς Κούρτη
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΞ ΑΝΑΒ Τσάτσης Λυράς Καραγκιουλές Λέκου Καλουζάκης
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΠΛΕΪ ΟΦ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 12.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κατσιμάρδος Πέτρου ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Α 1 Αντωνόπουλος Τσουραπάς Τοβήλ Χριστοδούλου Κολοφώτη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α 1 Δελδήμος ΣΕΔΚΑ Τσιρογιάννη Καπούτσης Καλογεράκος
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α 1 Γκανής Α Τσουραπάς Μίχας Α Μηνάς Δημήτρουλα
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α 1 Μαρτινάκος Σιαμίδης Πάλλας Ασλανίδης Λαρόζα
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α 2 Νικηφορίδης Καραγκιουλές Μούλτση Μίχας Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΑΡΗ Α 2 Μιχαηλίδης Μοσκόβης Παπαδάτος Χαϊμαλάς
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Α 2 Νικηφορίδης Γαρίμπ Πουλιανάς Δημακοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔ Α Κόκκορης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΙΔ Β Παπαδόπουλος Χ. Μπουλινάκης Πολίτης Κ Παπασαρή
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΑΡΟΣ Ν.,ΣΜ ΠΑΙΔ Γ Πέππας ΣΥΔΚΝΑ  Δακορώνης Γεωργουλάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γ Δραμεσιώτης Λάτσης Τοβήλ Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΙΔ Γ Δραμεσιώτης Κουράντης Αυγουλάς Γεωργόπουλος
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ Πέππας Σταγιάνος Παπαδάτος Θεοχαρίδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ Β Παπαζαχαρίας Κόκορης Λεουτσάκος Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΒΑΡΗ ΕΦ Β Αντωνόπουλος Σκορδίλης   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ Γ Γερουλάνος Σταγιάνος Γαρίμπ Πουλιάνας
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ Γ Γερουλάνος Φραγκιαδάκης Ντεμελής Δακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΦ Γ Φραγκιαδάκης Κουράντης Μπάλλας Φινοπούλου



ΔΕΥΤΕΡΑ 09-03-15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ορφανός Ιορδ. Σπυρόπουλος Παπαδάτος Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Καλογερόπουλος Ε. Παπαφωτίου Κατσίπης Λαρόζα Δημακοπούλου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Σκούτας Μηλαπίδης -Τσίχλας -Πάλλας Πασχοπούλου Σαλπά
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Πόντας Καλαϊτζάκης Πολίτης Γ Χρηστίδης Μπασούκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Μαγκλογιάννης Αντωνίου Μούλτση Τοβήλ Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Τσώνος  Κονταράτος Καπούτσης Δημήτρουλα Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑ Θεονάς Σιώκας Τσιρογιάννη Πουλιάνας Αργύρη

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Ντίντας Τσουραπάς Χατζηπαρασκευά Ντεμελής Γεωργακίου
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΣΑΡΞ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Γκότσης Φλώρος Ζερίτης α Ζερίτη Ε Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Γκανής Ι. Νικολοπούλου Καλουζάκης Κολοφώτη Δακορώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ Ορφανός Εμμ. Αρφαρά Μοροχλιάδης Ορφανός Παπαντώνης
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Σταθόπουλος Σιαμίδης Γεωργουλάκος Παπασαρή Πολίτης Κ



ΤΡΙΤΗ 10-03-15


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Π Α Κονταράτος Καλαϊτζάκης  Καρουμπής Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Β Ε Α Χρηστίδης Π., Μητρόπουλος Καρουμπής Σαλταγιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Τσαχάκης Αντωνίου  Ναζίρη Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Φραγκούλη Αργυρούδης  Ναζίρη Αργύρη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Αντωνόπουλος Ντίντας Ζωγράφος Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Α Αντωνόπουλος Ντίντας Ζερίτης Θ Γαβρέλης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α Γιακείμη Κουτσόπουλος  Νικολαίδης Ασλανίδης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Γιακείμη Κουτσόπουλος  Μηνάς Ασλανίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Τηγάνης Ι. Ιασωνίδης  Μπάλλας Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Τηγάνης Ι , Ιασωνίδης  Μπάλλας Δημητρακοπούλου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α Βουγιουκλάκης Παυλόπουλος Ηλ.  Κατσίπης Μίχας Γ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α Βουγιουκλάκης Παυλόπουλος Ηλ.  Πάλλας Μίχας Γ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Β Πόντας Νικηφορίδης Παπασαρή Λαρόζα
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙ.Ρ Ε Β Πόντας Νικηφορίδης ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Καραγκιουλές Λαρόζα
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Λυράς Ρεμουντάκης  Κούρτη Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΟΝΑ Π Β Χρηστίδης Ηλ. Κατσιμάρδος  Λεουτσάκος Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Φραγκιαδάκης Tζίμης Σ.  Δημήτρουλα Δάνδολος

ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Λαζαρίδης Λαζόγκα  -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΤΕΤΑΡΤΗ 11-03-15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΠΛΕΪ ΟΦ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  Κονταράτος Τηγάνης Ι. Aργύρη , Ναζίρη

ΠΕΜΠΤΗ 12-03-15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τεφτίκης Κ Αντωνιάδης Παπαντώνης Πουλιανάς Πασχοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Στρέμπας Γιαννακοπούλου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημητρακόπουλος
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Παπαδόπουλος Χ Δελαγραμμάτικας  Ντεμελής Καραγκιουλές Μπασούκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Γαρίνη Τεφτίκης Σ Σαλπά Χρηστίδης Ζωγράφος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αντερριώτης Νικολοπούλου Τοβήλ Μούλτση Δημακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Τσάτσης Γιακείμη Ναζίρη Μπάλλας Ζερίτης Θ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-03-15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Σπυρόπουλος Γκανής Α Γιθαννακοπούλου Τσιρογιάννη Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Αντωνιάδης Σκουλαρίκης Μοροχλιάδης Μηνάς Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κουτσόπουλος Σταθόπουλος Ναζίρη Γαβρέλης Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Αργυρούδης Γκανής Ι Καπούτσης Χριστοδούλου Νικολαίδης
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Σέλληνας Αρφαρά Κουτσομήτρος Μοσκόβης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ταόλη Ρεμουντάκης Καρουμπής Ντεμελής Κούρτη
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Δελδήμος Τούσης Πολίτης Κ Λαρόζα Καλουζάκης






Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right