menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.2.15 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ος & 2ος ΟΜΙΛΟΣ Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :




Αιξωνή Γλυφάδας -Προφ. Ηλίας (Ευμορφοπούλου) 

 Αιξωνή  Γλυφ. -Προφ. Ηλίας 
Ελευθερία Πανελευσινιακός 


Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ




Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική





ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 59-54(26-30)

Διαιτητές: Ρουμελιώτης , Δαβιδέλης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης , Αποστολάκης): Γιαπαλάκη 3, Παναγιωτονάκου 13(2) , Καραβά , Μπρέλλου 17(1) , Ζούπα , Ηλιάδη , Ζαχαροπούλου Δ. , Καρρά 17, Καπενέκη , Καρανίκου , Ψυλλάκη 4
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): Δημητράκου , Καρέλλα 4, Τσίρμπα 20(2) Μουσούλη 9(3), Αλεξάνδρου 2, Βορλόκα , Μεταλλινού , Σωτηροπούλου 14, Θεοφίλου 1, Κίνα 1, Σταθάκη 3(1)Κωστοπούλου

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 45-54(26-36)

Διαιτητές: Σέλληνας , Τζήκας
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Λειβάδης Ποτόσογλου) : Αράμπαλη 9 , Μεγαλαίμου , Σαλιάϊ 2, Αθανασίου 8(2) , Νεαρχάκου 6 , Τσέρου 12(1) , Κρητικοπούλου , Κουταλιανού 7 , Κούκη 1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης): Γκριτζά 7, Λιβανού 3(1) Οικονομίδου 11(3) , Αρχοντάκη 9 , Μουζάκη 3, Ζεβαχιργιάν ,Πούλη , Βράκα 21(3)

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 37-52

Δεκάλεπτα : 07-16, 20-26, 24-42, 37-52
Διαιτητές: Σέλληνας , Ελευθερίου
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Θεοδώρου): Γριμπαβιώτη Α. 5, Ψαθά 7(2) , Μπενέτου 3, Μαρίνου 10, Βαζαίου , Ευαγγελινού , Τσιμτσιλή 6(2) , Γανέλη , Τσιρλιγκάνη 3, Δράκου , Μπερούκα 3, Μπράβου
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Ρουμπελάκης): Βλάμη 10, Καψοκόλη , Χατζηνικολάου 6 , Ευμορφοπούλου 10, Σπύρη , Ρουμπελάκη 12, Καρανάσιου , Λαουλάκου 4, Γουλουμή , Αμανατίδη 4(1) , Παπαδοπούλου , Ανυφαντάκη Ε 6 ,


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 59-41 (30-24 )

Διαιτητές: Τσουραπάς , Σαράντου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Τσαραπατσάνης -Παπαναστασίου): Κωνσταντίνου 4 , Πασχοπούλου 3 (1), Σιδηροπούλου 10 ( 2), Ορφανού , Τζέμη 15 , Μούλτση 12(1), Καλάγια 5 , Δημέλη , Ξεπαπαδέα 10 ( 1), Μαυρίδου , Mάνου .
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ(Καραχάλιος) : Τακίδη 4 , Ξανθοπούλου , Κοκκίνη 3 , Ραμαντάνη 3 (1) , Πλαβούκου 2 , Κούρπα , Κουτσοσίμου , Σαββουλίδου 16(2) , Αλεξανδρίδου 8 , Οικονομοπούλου 5, Κουτσογιάννη


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ






Bαθμολογία



Επόμενη αγωνιστική



ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΑΡΗ 55-44 (24-22)

Διαιτητής : Νικολοπούλου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος): Σιτζάνη 5,Ιωάννου 3,Μοσχονά 5,Τσαχάλη 15,Βασιλάτου,Γκανή 2,Φλεβαράκη 6,Χατζή 7,Τσουμπρή 12
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Σταυροπούλου,Μπαρμπαλιά,Λιαλιούτη 6,Βουργουντζή 2,Μέξη 2, Αδαμάκου 6,Κριλή 5, Καραμέτου Χ 11, Καραμέτου Σ 12,Μπουκατούροβα

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ –ΑΟΝΑ 60-28

ΔΙΕΚΌΠΗ ΛΌΓΩ ΟΛΙΣΘΗΡΌΤΗΤΑΣ ΣΤΟ ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 27-56(10-28)

Διαιτητής: Παπαζαχαρίας
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Κοτσώνη Λινάρδος): Τζέλλα 2 Παπανικολάου Αγγ , Καλοβυρνά, Κοτσώνη 10(1), Τζαβαρή 3 , Αλεξανδροπούλου 2, Γιαννικάκη 5, Λιάσκου 5(1) , Παπανικολάου Δ.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος , Κλαδούχου): Καρπαθιωτάκη 12(2), Κομσή 6(2) , Χατζηδιάκου 2, Παντελακάκη 7, Λέκα 2, Χριστοπούλου 5 , Γρυλλάκη 6 , Χοντάϊ 2, Μπαξεβάνη 4 Αγγελιοπούλου 4 Μαρσίντα 6




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right