menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.1.15 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 13η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :

Προφήτης Ηλίας Φοίνικας Π. 46-44





1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ




ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 46-44 ( 29-19)

Διαιτητές: Παπαζαχαρίας, Δελδήμος
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ ( Ρουμπελάκης): Βλάμη 8, Δροσωτάκη 2, Βροχίδου Σ. 2, Ευμορφοπούλου 18, Σπύρη, Ρουμπελάκη 12(3), Καρανάσιου, Χατζηνικολάου 2, Αμανατίδη, Ανυφαντάκη Ε. 2.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης): Γκριτζά 16(1), Λιβανού 2, Οικονομίδου, Φωτεινοπούλου, Μανουρά, Αρχοντάκη 2, Μουζάκη 7, Πούλη 10, Βράκα 7.

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 34-53(19-25)

Διαιτητές: Μαυρομανωλάκης Τζήκας
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Διολέτης , Ρούσσης): Καλοβυρνά 1, Παπανικολάου Αγγ. 2, Παπανικολάου Δ. 3(1) , Κοτσώνη 6 , Τζαβαρή 14,Αλεξανδροπούλου , Γιαννικάκη 4, Χαλατσιάδου 4, Κοπανά , Λιάσκου Μετσάϊ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος) :Σιτζάνη 17 , Ιωάννου 1, Μαρτσάνη , Μοσχονά 10 , Καλογεράκου , Τσαχάλη 8, Βασιλάτου , Γκανή , Χασάν 2, Φλεβαράκη 5 , Χατζή 2 , Τσουμπρή 8(1)

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 45-55(23-16)

Διαιτητές : Ταχμαζίδου, Χατζόπουλος
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ ( Χατζηδάκης ) , Φλώκα 5(1) ,Παυλινέρη , Κρεμμύδα 2, Στεφανίδου , Λαμπράκη , Παπακωνσταντίνου 13, Κόκκαλη 5(1), Κορρέ 3(1), Νικολαίδου 5, Μποντούρογλου 1, Μαχλά 8
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ (Καραχάλιος ,Βαννού ) Τακίδη 8(1) , Ξανθοπούλου 4 , Κοκκίνη 11(3) , Ραμαντάνη 6(1) , Πλαβούκου 11, Κουρπά 4 , Αλεξανδρίδου 7 , Οικονομοπούλου 8



Επόμενη αγωνιστική




2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ




ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 24-63 ( 20-38 )

Διαιτητές: Τσουραπάς, Παυλόπουλος Ηλ.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ( Κλαδούχος Β / Κλαδούχου Ν. ) : Μαρσίντα , Κοσμή 3 (1), Χατζηδιάκου 5 (1), Χατζηφούντα 3 ( 1), Λέκκα 2 , Χριστοπούλου , Ντόμπρε 3 (1), Χατζηγεωργίου 5 , Μπαξεβάνη , Αγγελοπούλου 2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ( Τσαραπατσάνης / Παπαναστασίου ) : Κωνσταντίνου 5 , Πασχοπούλου 5 , Σιδηροπούλου 3 , Μανουρά 15 , Τζέμη 12 , Μούλτση 2 , Καλάγια , Δημέλη 6 , Ρεπούση 1, Ξεπαπαδέα 12 , Ροδιτάκη , Mάνου 2 .

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55-28(30-13)

Aθανασόπουλος , Μαρτινάκος
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Λειβάδης Ποτόσογλου) ;Αράμπαλη 7 , Ποζιάδη , Σαλιάϊ 14(2) , Αθανασίου 8(2) , Νεαρχάκου 6, Τσέρου 10 , Κούκη 1 , Μπεράτη , Κώττη 1 , Κουταλιανού 6 Δαρζέντα , Κρητικοπούλου
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Θεοδώρου): Γριμπαβιώτη 6, Ψαθά 4, Μπενέτου , Μαρίνου 4, Κόττου , Ευαγγελινού 4, Τσιμτσιλή , Βαζαίου 6 , Τσιρλιγγάνη 2 , Δράκου , Μπερούκα 2 , Μπράβου

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ - ΒΑΡΗ 70-38 (42-14)

Διαιτητές : Σκορδίλης Ζαννίδης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Χρυσοβελίδης) :Παναγιωτονάκου 16, Καραβά Α. 2,Μπρέλου 6, Ζαχαροπούλου Σ.14(2), Κεπενέκη ,Σαραφίδου 2,Ζαχαροπούλου 12, Καρρά 6,Παπαχαρίου 2,Καρανίκου 2,Ψυλλάκη 8
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Κρεουζή, Μποκατούροβα , Καραμέτου Στ. 11,Μπαρμπαλιά , Μπιλάλη 6, Λιαλιούτη 4,Μέξη 2,Αδαμάκου 4,Κριλή 4, Καραμέτου Χ. 2, Βουργουντζή, Σταυροπούλου 6,




Επόμενη αγωνιστική






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right