menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.1.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 14η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :




ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ 67-45(29-13)

Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. Παυλόπουλος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. , Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 3, Σολδάτος Αν. 6, Σολδάτος Ιωαν. 8, Νεδέλκος 12(2), Οικονόμου 3(1) , Γεωργούλης 5, Πασπαλάς 10(2), Ρούσσος , Κανιάς , Πετράκης , Γεωργακίου Κ. 14 (2), Ρουσουνέλος 6(2)
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 11(1) , Δόριζας, Αντύπας 5, Μαστρογιάννης 5, Χαιρόπουλος , Γιαχαλής 2, Κούρταλης 5 Χαλκιάς 12, Μαράντης , Σιραράς 3(1) , Σαράντου , Χαριτωνίδης 2


ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ- ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. 64–54(27-29)

Διαιτητές: Τσαρούχα , Αποστολίδης
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Ιτζελέρ): Αγγελάκης , Μαγγωνάκης 18(2) , Κουτσαύτης 3(1), Ευστρατίου 6 , Λεβαδείτης 18(4) ,Παππάς , Παπαμαρινόπουλος 9, Ρούμελης 6 , Θεολογίτης 2, Ζαραϊδώνης 2, Τσαμπανάκης
ΛΕΟΝΤΑΣ (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος): Ζαμπέτας 5, Μαλτίδης 12(2), Βρυώνης 4 Σονίδης 3(1), Κραββαρίτης 5, Αλεξίου 6(2), Γκαφάαρ 7, Φελλάς 3(1), Καναρίδης 3(1), Ρουμελιώτης 6


ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ 65-54(35-23)

Διαιτητές: Τεφτίκης Κ. , Σκουλαρίκης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος, Νικάκης ) :Παναγόπουλος 4, Μανίκας , Ταρανάς , Κουτρόπουλος 5(1) , Κασσάνος 8 , Αδράμης 9(1) , Αποστολάκης 14, Κουντούρης 6, Λούκος , Χριστόπουλος 17(2), Παπαζαχαρίου 2, Ακρίβος
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 5 , Στεφάνου 2 , Παρμαξίδης , Καρράς 12 , Παραλής 2, Μπρέμπος , Αντωνίου 14(2), Κοσκινάς 11(1), Λάσκος 6 , Νερούτσος , Μαρούγκας 2, Ρομάϊ


ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 60-64(25-32)

Διαιτητές: Χρηστίδης Π., Μανουσόπουλος
ΟΚΕ (Διολέτης, Τσικίνας): Τηγάνης 8(1), Αντωνάρας 7, Πατάλας 10, Χρήστου 5, Παπαχριστοδούλου 9, Δούκας , Δασκαλάκης , Αρβανίτης 19(2), Κουρίλας , Λιώρης 2
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος): Ζέρβας 9, Μπάκας 4, Ρούσσης 11 , Φλέγκας 16 , Αλεξανδρόπουλος 5(1), Θεοδώρου 6 , Σωτηρόπουλος , Κασβής 2, Ελενίτσας , Παπανικολάου , Κακαράτζας 12(1)


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 49-64(31-34)

Διαιτητές: Τηγάνης Ι., Λαζόνγκα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Γιαννακόπουλος): Πελιβανίδης , Φύτρος 8 , Μανωλιάδης 16(2), Βλάχος Ε., Μπελίτσης , Λιάκος , Φραγκιουδάκης 2, Κανίνης 2, Σιούτης 1, Κεφαλληνός 6, Βλάχος Γ. 10, Μακρυωνίτης 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ( Καλυβιανάκης): Γκανής 9, Μιχαλακάκος 7(1), Γιαννακόπουλος 11(2), Κωνσταντίνου 4, Μηνόγιαννης 13(2), Εμμανουηλίδης , Καψιμάλης , Γεραμάς 4, Μίζης 16(1), Κλούτσος , Καραντζής , Μυλωνάς


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΓΛΥΦΑΔΑ 64-66(37-39)

Διαιτητές : Τσάτσης ,Αργυρούδης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ): Χρυσούλης , Νάννος 20(1) , Δουνιάς 9, Τόμπρος Α. 9 , Μπουρβάνης 15, Τόμπρος Χ. , Μπούταλης , Κούμενος 11(3)
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 5(1), Σέιφερ 14, Καλάβριας 11(3), Γουλανδρής 2, Γκονουλλού 6(2), Μακρυγιάννης 4, Τζημουράκας 6, Κοκαράκης , Λίππας 17(2), Μπενιαμίν 1


ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 73-62 (37-31)

Διαιτητές: Πούλιος , Κοσμίδου
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης, Λούντζης ): Μουστάκας 9(2), Λεοντιάδης, Τριανταφύλλου 11(2), Ξετρίχης 8(2), Βουρνάς 18, Μαυράκης 5, Μπαμπάκος 21, Ντάσκας Τ., Μαρής 1.
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης) Κοντογιάννης 2, Ριζούλης, Χατζηγώγος 2, Πέτα 2, Ρόζος 10(1), Πετς 13(1), Καμακάρης 8, Σταθόπουλος 6, Παπαδημητρίου 2, Γραικούσης 10(1), Γαλάτης 7(1).






Bαθμολογία


Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right