menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  12.1.15 από isaak

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 14η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :
14η αγωνιστική



ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΔΙΑ- ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 82 78
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ  75 72 ΠΑΡΑΤΑΣΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 65 59
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 69 56
ΠΕΡΑ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 71-77
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  αναβλήθηκε γιατί έσταζε η οροφή
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ- ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 79-82

ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ –ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 82-78(41-43)

Διαιτητές: Παπαφωτίου Τσάτσης
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Χαριτάτος Φαραώ ): Ραζής Μ. 2, Πλατής 13(1), Γρηγοράκος 18(3) , Ζερβός 12(1), Καδδάς 13, Ξυνογαλάς 10, Ραζής Β. 2, Καπέτσης 12(1) , Γκιουρτζίδης
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Μιχελιδάκης) :Τουμπανιάρης Ι. 6(1) , Κοντόπουλος 15(3) , Καραίσκος 6(2), Παζαράς 4, Ζάχαρης 8, Παπαγιαννακόπουλος 13(1) , Πανάγος 18(3) , Κατσαρέλιας 8(1) , Ρόκος


ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΜΙΛΩΝΑΣ 65-59(32-29)

Διαιτητές : Σκούτας , Καραβίτης
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης, Ποδαράς) : Καπώνης 12(1) , Κονδύλης , Γεώργαρος 15(1), Πιτούλης , Σίμος 3(1), Παπαργυρόπουλος 14, Αθηνιώτης 5(1), Βαρδαβάς 5, Πιεβαλίτσα 4(1), Γάργαλης , Πεφάνης 7(1),Νικολάου
ΜΙΛΩΝΑΣ (Τσιτσόπουλος , Ζάννος): Ρουσσόπουλος , Κρασσάς , Μπίκας 14(1), Βαρυπάτης 12(2), Σίννης 3 , Μούστα 11(2), Χολέβας 3(1) , Παπαζαφειρόπουλος , Παπανικολόπουλος 12(1), Σουληνάρης 4



ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 75-72(66-66)(27-31)

Διαιτητές: Πόντας Μηλαπίδης
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης,Λούντζης ): Κωσταρέλλος 5(1), Τσιπίδης 13, Σίννος 20(4) , Αριστοτέλους 2, Μαραγκόπουλος 21(1) ,Λαζαρίδης 10(2), Καρτερολιώτης , Νοίδης Τσελεπίδης 4, Ζούρντα , Κατζηλιέρης
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Κλιγκόπουλος , Γεωργάκης): Παλτόγλου 13(3), Ευαγγελίτσης 4, Χαραλαμπίδης 25(5) , Στουραίτης 10(1), Βαμβακάρης 11, Καλής 2, Καλαμαράς 2, Βούτας 5


ΑΟΝΑ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 69-56 (37-29)

Διαιτητές:Γρίβα Φασόλης
ΑΟΝΑ (Τριαντάφυλλος): Κουνενής , Παπαδόπουλος 10, Μανίκας Κ. 13(3), Καλογερόποουλος 15 (2), Παρασκευόπουλος , Παπαϊωσήφ 12, Γουλανδρής, Χατζηρόδος 2, Μανίκας Γ 11, Ζφειρόπουλος 5(1), Τσεπαπαδάκης , Γκαβασιάδης 1.
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης, Παππάς ): Παπατρέχας 11(2), Βαρλάς 8(2), Δρακόπουλος 1, Οικονόμου 16(1), Σαράντης 11(1), Πεζιρκιανίδης 5, Κόλλιας 2, Τσελέκος, Μαρκουίζος.


ΠΕΡΑ –ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 71-77 (26-37)

Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδ. Τεφτίκης Κ.
ΠΕΡΑ (Γκαναβίας, Παξινός) : Βαρδάλος 10(1), Καλούδης 23(5), Βελισσαράκος 2 ,Μητρόπουλος , Μπίρμπας 10(1), Λαγιόπουλος 9(1) , Παπαθανασόπουλος 11(1), Αλεξανδράκης , Τάγαρης 4, Αναγνώστου 2
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Τσαπάκης , Βιτζηλαίος ): Φωτόπουλος 12(1), Σουρλής 12(2) , Κανέλλης 8 , Ραλλάτος 23 , Αλτσαντζής 5, Κόλιας 4, Σκιαθίτης 9(2), Πολυχρονόπουλος 4


Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 79-82 ( 42-38 )

Διαιτητές: Διμπινούδης Πολυχρονίδης
Π ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής): Σωτηρόπουλος , Τσαγγαρούλης , Αλεξανδρόπουλος , Γεωργιάδης 1, Τζορμπατζίογλου 30(2) Αναστασόπουλος 11(2), Αθανασούλας 6, Παγίδας 9, Μπόθος 2, Τριανταφυλλίδης 11, Τσιφτσής 7, Ζέρβας 2.
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Τσούλιας): Τσιριγωτάκης 12, Θεοφιλάκος 14(2) ,Καυκής Β. 6, Καυκής Α. 2, Παπουλίδης 27, Σταυρόπουλος , Μοδάκης 11(2), Πορτελάνος . Κανταράκιας 3(1), Κέκκης 5, Κωνσταντίνου




Bαθμολογία





Επόμενη αγωνιστική








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right