menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.12.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές των αγώνων 20-23 Δεκεμβρίου

Κοινοποίησέ το :
20-23.12.2014


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από 20-23 Δεκεμβρίου 2014


ΣΑΒΒΑΤΟ 20-12-14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 09.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Μούλτση
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 10.15 ΕΝ.ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πέππας Μούλτση
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 09.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γερουλάνος Πολίτης Κ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ Γερουλάνος Ασλανίδης
ΑΝ. ΣΧΙΣΤΟΥ (ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ) 10.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΄Φιλίππου Γεωργακίου
ΑΝ. ΣΧΙΣΤΟΥ (ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ) 11.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου Γεωργακίου
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Γερουλάνος Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Φάκωνας Σαλπά
ΚΛ. ΣΕΦ Β 13.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Φάκωνας Σαλπά
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Τσελεπίδης Κολοφώτη
ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Τσελεπίδης Κολοφώτη
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Αϊβαλιώτης Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Αϊβαλιώτης Τοβήλ 
ΑΝ ΠΕΡΑ 09.00 ΠΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Φραγκιαδάκης Ι Μοροχλιάδης
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Φραγκιαδάκης Ι Μοροχλιάδης
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Μέλης Γιαννακοπούλου
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μέλης Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Δραμεσιώτης Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δραμεσιώτης Μίχας Α
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Σταγιάνος Μιχελακάκης
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Σταγιάνος Μιχελακάκης
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Κουράντης Δημητρακόπουλος
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Κουράντης Δημητρακόπουλος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ευαγγελίδης Πολίτης Κ.
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 16.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ευαγγελίδης Ασλανίδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Αναστασόπουλος Πάλλας
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Αναστασόπουλος Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ραπτογιάννης Λαρόζα
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Πετράκης Ι Καλουζάκης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Δαγκλής Στ Λαρόζα
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δαγκλής Στ Καραγεωργόπουλος
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Κωνσταντάτος Παπαντώνης
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. Παπαθανασίου Απ Μιχελακάκης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Φραγκιαδάκης Γ. Καλογεράκος
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Οικονομίδης Μίχας Α
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ /ΜΕΓΙΣ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Πετράκης Ι. Μηνάς
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Μαϊτού Ζερίτης Α
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Παπαγεωργίου Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΓΣ ΓΛΎΦ Οικονομίδης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Παπαθανασίου Απ Μπάλλας
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΒ 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Μαϊτού Μπάλλας

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β ΑΝΔ Φασόλης Αντωνιάδης Καραγκιουλές Λέκου Γεωργακίου

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
Κλ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ  20.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Α Γερουλάνος Τζίμης Στ   Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος  
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α Γιαννακόπουλος Τηγάνης Ι.  Παπασημακόπουλος Αργύρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α Σαράντου Παπαδόπουλος Χ Σαλταγιάνη Λεουτσάκος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α Γκανής Ι Ορφανός Εμμ. Νικολαίδης Καπούτσης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Γκανής Ι Όρφανός Εμμ.  Μηνάς
Αυγουλάς
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ Δάνδολος Δημήτρουλα
ΠΑΛ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Γ Τσιρογιάννη Γαβρέλης
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος  
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 Τσελεπίδης Δακορώνης Καλογεράκος
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 Πέππας Μοσκόβης Παπαδάτος
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 Δραμεσιώτης   Λέκου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β2 Φραγκιαδάκης Γ Καλουζάκης Κοντοθανάσης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Πάλλας Λεουτσάκος
ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΠΑΙΔ Β Φλώρος Τσουραπάς Πουλιάνας  Τσιρογιάννη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΦΗΒ Β Σαράντου Παπαδόπουλος Χρ Σαλταγιάννη Λεουτσάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΙΔ Β Λυράς Τερζής Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Γ Φιλίππου Πάλλας Καραγεωργόπουλος
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ Στουραίτης Μπακομήτρου
ΑΝ,ΜΕΓΙΣΤΗΣ 12.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ  Τζίμης Β, Πασχοπούλου Δακορώνης


ΚΥΡΙΑΚΗ 21-12-14


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Γεωργουλάκος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 12.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ραπτογιάννης Κουτσομήτρος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ευαγγελίδης  Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 14.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μαϊτού Μοροχλιάδης

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α1 ΓΥΝ Ιασωνίδης Ρεμουντάκης Λεουτσάκος Μίχας Γ. Δακορώνης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ Α2 ΓΥΝ Παπανικολαου Σκορδίλης Δημητρακοπούλου Τσιρογιάννη Αργύρη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α2 ΓΥΝ Τηγάνης Γ Νικολαίδης Μοσκόβης Παπαδάτος Τοβήλ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Τηγάνης Ι. Τερζής Σ Καλουζάκης Σαλταγιάννη Δακορώνης 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α1 ΓΥΝ Τηγάνης Ι Τερζής Καλουζάκης Σαλταγιάννη Μπασούκος 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ Α2 ΓΥΝ Γερουλάνος Πέππας ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Πετράκης Κ.,  Νικολοπούλου Γεωργακίου Χατζηπαρασκευά Λέκου
 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.45 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ Δ ΑΝΔ Σέλληνας Ναστούλης Λέκου Καραγκιουλές
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ ΦΙΛΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Δ ΑΝΔ Φλώρος Αχιλλέως Δημήτρουλα Ζερίτης Ζερίτη Ε

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΕΑ Β Πέππας Πολίτης Κ Παπασαρή

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΙΔ Α Τσουραπάς Σκορδίλης   Παπασημακόπουλος Αργύρη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ Πέππας Παπασαρή Πολίτης Κ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ Δραμεσιώτης Πάλλας Κατσίπης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Γ Φιλίππου Γεωργακίου Ντεμελής
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΙΔ Γ Γερουλάνος Ντεμελής Λαρόζα 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Γ Κουράντης Μοροχλιάδης Τοβήλ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΠΑΙΔ Γ Αϊβαλιώτης Κολοφώτη Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Γ Φραγκιαδάκης Γεωρ Καλογεράκος Καπούτσης
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΕΦ Γ Γερουλάνος Λαρόζα Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΒΑΡΗ ΕΦ Β Πούλιος Μαρτινάκος Καραγεωργόπουλος Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΦ Β Τηγάνης Γ Νικολοπούλου Σκαρμούτσος Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΦ Β Κουτσόπουλος Γιαννακόπουλος Ναζίρη Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΕΦ Γ Ζαννίδης Χατζηκυριάκος Πουλιανάς Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ ΕΦ Γ Τζίμης Σ Τζίμης Β. Δημητρακοπούλου Ζερίτης Θ.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΑΚ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Σιαμίδης Νικηφορίδης Μοσκόβης Παπαδάτος



ΔΕΥΤΕΡΑ 22-12-14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Μηλαπίδης Ορφανός Εμμ. Μηνάς Πουλιανάς Καλογεράκος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ Στρέμπας Κοτσώνης Μούλτση Κοντοθανάσης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Παπαφωτίου Τεφτίκης Σ Παπασαρή  Ντεμελής Γεωργουλάκος
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Θεονάς Θεοδωρόπουλος Λαρόζα  Ασλανίδης Μπασούκος κομ. ΤΣΙΧΛΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Αναγνώστου Δελαγραμμάτικας Καπούτσης Αυγουλάς Παπαντώνης ΚΟΜ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑ Μαγκλογιάννης Φραγκούλη Δημητρακόπουλος Γιαννακοπούλου Μίχας Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Μαγκουνής Χριστοδουλάκης Χρηστίδης Τοβήλ Πασχοπούλου

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Πόντας Πέτρου Ζερίτης Α Ζερίτη Ε. Ναζίρη
ΚΛ. Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚΝ. ΣΜΥΡΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Γκότσης Σκορδίλης Ορφανός Νικολαίδης Πολίτης Γ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Γκανής Α Φλώρος Παπασημακόπουλος Ζερίτης Θ Δάνδολος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Παπαδόπουλος Χρ Νικολοπούλου Καραγκιουλές Κουτσομήτρος Γεωργακίου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σέλληνας Χρηστίδης Ηλ. Σαλπά Δημακοπούλου Χατζηπαρασκευά


ΤΡΙΤΗ 23-12-14


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Λυράς Αντωνιάδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Α Λυράς Αντωνιάδης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Α ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ Καραγεωργόπουλος Μπασούκος
ΚΛ. ΣΕΦ ΑΡΕΝΑ 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α Σπυρόπουλος Δελαγραμμάτικας Χριστοδούλου Αυγουλάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α Τεφτίκης Σ Αντωνόπουλος Δάνδολος Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α Τεφτίκης Σ Αντωνόπουλος Γαβρέλης Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α Καρακωνσταντόπουλος Μαγκουνής Χρηστίδης Καπούτσης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α Τσαχάκης Σιδερής Μαλλούχου Παπαντώνης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α Τηγάνης Ι Αργυρούδης Αργύρη Μιχελακάκης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α Τηγάνης Ι Αργυρούδης Αργύρη Μιχελακάκης
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 Π ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Φασόλης Χριστοδουλάκης Νικολαίδης Γεωργόπουλος
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Φασόλης Χριστοδουλάκης Νικολαίδης Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ.,ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Ουσταμπασίδης Τηγάνης Γ Παπασημακόπουλος Ζωγράφος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΕΥΡΥΆΛΗ Π Β Λαζαρίδης Κοτσώνης Λαρόζα Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΕΥΡΥΆΛΗ Ε Β Λαζαρίδης Κοτσώνης Λαρόζα Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Β Τσολάκος Δελδήμος Καρουμπής Καλογεράκος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. Ε Γ Τσολάκος Δελδήμος Καρουμπής Καλογεράκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΕΡΑΜΑ Π Β Μητρόπουλος Παπαδόπουλος Χρ Δημακοπούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Μανουσόπουλος Νικηφορίδης Δημακοπούλου Τοβήλ
ΑΝ. ΑΞΑΡΛΙΑΝ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Γερουλάνος Λεουτσάκος Μίχας Γ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Σταγιάνος Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ Αϊβαλιώτης Σαλταγιάννη Δακορώνης
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Κουράντης Πάλλας Αυγουλάς



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right