menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.12.14 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 10η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :


ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  -ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 67 59
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 65 59
 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  57 50
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 84 61
ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  59 45
ΑΕ ΡΕΝΤΗ  -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 62 74
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 70 42

ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 62-74 (29-38)

Διαιτητές: Καλογερόπουλος , Σπυρόπουλος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Μπέλος) :Γεωργακίου Κ. 17(1) , Σολδάτιος Α ., Σολδάτος Γ. 4Νεδέλκος 4, Δημητρίοπουλος , Γεωργούλης 54 Πασπαλάς 22(1), Μιχαλόπουλος 5, Κανιάς , Βασιλειάδης , Πετράκης , Ρουσουνέλλος 5(1)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) Χρυσούλης 6(2) , Νάνος 31(2) , Δουνιάς 8, Γκίνης , Καρασούλας 2 , Τόμπρος Α. 10, Μπουρβάνης 6 , Τόμπρος Χ. , Μαυρουδής , Κούμενος 7(1) , Καρατζιόγλου 4, Μιχαλάκης

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 70-42 (27-16)

Διαιτητές : Μπούκας Δελδήμος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ (Ζερβουλάκος Νικάκης): Παναγόπουλος 4, Μανίκας 2 ,Ταρανάς 3 , Κουτρόπουλος 21(4), Κασάνος 2, Αδράμης 9(2), Αποστολάκης Κ. 13, Κουντούρης 5 Λούκος , Χριστόπουλος 9(1) Παπαζαχαρίου Δούβος 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Γιαννακόπουλος) : Πελιβανίδης 4, Φύτρος 11(1) , Μανωλιάδης 8 , Βλάχος , Παππάς 5, Λιάκος , Φραγκιουδάκης 2, Κανίνης , Σιούτης , Κεφαλληνός 8 Βλάχος 4 , Μακρυνιώτηγς

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 84-61 (40-36)

Διαιτητές: Κοτσώνης Νικηφορίδης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 22, Στεφάνου 12(2) , Παρμαξίδης , Καρράς 23 , Παραλής , Λιβάνιος 2 , Κοσκινάς 10(2), Λάσκος 13. Νερούτσος , Μαρούγκας 2
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Διολέτης ): Παπανικολάου , Τηγάνης 12(1) , Αντωνάρας 7 , Πατάλας 7(1) , Χρήστου , Χριστοδούλου 7 Δούκας ,, Ντάφας , Δασκαλάκης 13, Αρβανίτης 2 , Κουρίλας , Λιώρης 13(2)

Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ-ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 59-45 (26-20)

Διαιτητές: Γιακείμη-Τούσης
Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης 2, Γιαπούλης, Παπάζογλου 9, Μαστρογιάννης 12 (2), Μοντζακόβσκι 14, Αντύπας 2, Κούρταλης, Χαλκιάς 6, Μαράντης 8, Σιταράς 4, Σαράντου, Χαριτωνίδης 2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κεραμιδάς - Παπαχρήστου): Μουστάκας 11 (1), Ξετρίχης 7 (2), Λεοντιάδης, Τριανταφύλλου, Πασαγιάννης 5 (1), Βουρνάς 6 (1), Μαυράκης 5, Μπαμπάκος 3, Μυσιρλής, Μάρης 3 (1), Ντάσκας Θ. 5 (1), Μπούζας



ΓΛΥΦΑΔΑ – ΔΑΦΝΗ 65-59 (29-38)

Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ., Μακρής 
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 12, Σέιφερ 13(1), Γρίβας 1, Κατσιέρης 1, Γουλανδρής 4, Γκονουλλού 6(2), Μακρυγιάννης 8, Σερελέας 2, Μπαντούνας, Λίππας 14(3), Μπενιαμίν 4, Αποστολίδης.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας): Ζέρβας 6, Μπάκας, Ρούσσης 4, Αλεξανδρόπουλος 19(5), Φλέγκας 16, Θεοδώρου, Παπαδόπουλος 7(1), Παπανικολάου 2, Κακαράτζας 5(1)

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 57-50(29-20)

Διαιτητές: Τσάτσης , Ζαννίδης
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης ) : Γραικούσης 4, Ριζούλης , Χατζηγ΄’ωγος 3(1) Πέττας 4, Ρόζος 5(1) , Κοντογιάννης , Καμακάρης 10, Σταθόποπυλος 1593), Λύρας , Παπαδημητρίου 6 Μελισσάρης 3 Γαλάτης 7(1)
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου , Παναγιωτόπουλος): Ζαμπέτας 2, Τρανούδης , Βρυώνης 8(1) ,Σονίδης 9, Κραβαρίτης 20(1) , Αλεξίου , Γκααφάρ 4, Φελλάς , Καναρίδης 2, Θεοφύτου 5 , Βουπελιώτης , Καλής

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 67-59(30-31)

Διαιτητές: Μητρόπουλος , Καφαντάρης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης): Γκανής 8(2) , Μιχαλακάκος 8, Γιαννόπουλος 9(1) , Κωνσταντίνου 6, Μαινωγιάννης 10, Γεραμάς 2, Αντωνίου 7(2), Μίζης 17 , Μπρούτζος, Πάντο , Καρατζής , Κλούτσος
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης) : Καρασούλος 1, Ρούμελης 4, Κουτσαύτης 9(3), Ευστρατίου 15(3), Λεβαδείτης 11(2), Παπαμαρινόπουλος 4, Θεολογίτης 2, Κυπριτίδης , Βάσσης 9(1), Ζαραϊδώνης 3(1), Δεσπότης


Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right