menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.11.14 από isaak

Οι κληρώσεις μίνι παμπαίδων και παγκορασίδων της ΕΣΚΑΝΑ


Με ρεκόρ συμμετοχών πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των τουρνουά μίνι αγοριών παμπαίδων και παγκορασίδων .

Τα δύο πρώτα θα ξεκινήσουν το ερχόμενο Σάββατο 29 Νοεμβρίου ενώ το παγκορασίδων αρχίζει την Κυριακή 11 Ιανουαρίου .Οι όμιλοι :


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ


1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ,
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ,
ΠΕΡΑΜΑ ,
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ,
 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ,
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ,
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ,
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ


3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ,
ΕΘΝΙΚΟΣ ,
ΚΑΣΤΕΛΛΑ ,
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ,
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ,
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ


4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ,
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ,
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,
 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΠΕΡΑ


5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΙΛΩΝΑΣ ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ,
Π. ΦΑΛΗΡΟ ,
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ,
ΑΟΝΑ ,
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ,
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ,
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ.


6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ/ΣΟΥΡΜΕΝΑ ,
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ. ,
 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ,
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. ,
 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ. ,
ΕΥΡΥΑΛΗ ,
 ΒΑΡΗ ,
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ





ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ,
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ ,
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ,
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ,
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ,
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 


2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ,
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ,
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ,
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ,
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ


3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ,
ΚΑΣΤΕΛΛΑ ,
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ,
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ



4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ι ,
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,
ΜΙΛΩΝΑΣ ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ,
 Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ,
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ,
ΑΟΝΑ ,
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ,
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.


5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ,
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ,
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ,
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ. ,
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ. ,
 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ,
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ,
ΒΑΡΗ




ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ι , (8)
 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ, (4)
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ,(7)
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,(1)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,(6)
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ,(2)
 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ,(5)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (3) 


Β1

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (9)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ , (2)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (3)
 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (8)
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (7)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ, (4)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (5) ,
 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (6) ,
 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (1)
ΡΕΠΟ (10)


Β2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (1)
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ,(7)
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ(8)
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (4)
 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ, (1)
 ΠΟΡΦΥΡΑΣ (3)
 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ,(5)
 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΛΟΥ (2)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ         (9)
ΡΕΠΟ  (10)



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right