menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.11.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από το Σάββατο 22.11.14 μέχρι και την Παρασκευή 28.11.14

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚα οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από το Σάββατο 22.11 μέχρι και την Παρασκευή 28.11. Αναλυτικά :



ΣΑΒΒΑΤΟ 22.11.14


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Α Μητρόπουλος Τούσης Πασχοπούλου Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α Ιασωνίδης Ξοχάκης Καλογεράκος Ζούδιαρη
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΡ Α Βουγιουκλάκης Ιερωνυμάκης Καραγεωργόπουλος Μπασούκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΟΡ Α Ζώρης Κούλης Χ Τσιρογιάννη Γαβρέλης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α Αντεριώτης Διονυσάτος Μπάλλας Μηνάς
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α Κατσιμάρδος Τερζής Δάνδολος Δημήτρουλα

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Σ. Μπανιά Μίχας Α
6Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΚΟΡ Β1 Φουκόπουλος Ναζίρη Μίχας Α.
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΚΟΡ Β1 Κορωναίος Αργύρη Ζωγράφος
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡ Β1 Κορωναίος Χρηστίδης Μηνάς
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 Πέππας Μπασούκος Καραγεωργόπουλος
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος  Παπασαρή Πάλλας
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος  Λεουτσάκος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β2 Αίβαλιώτης Σαλπά Γεωργουλάκος
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Β Ελευθερίου Γκανής Α. Νικολαίδης Ασλανίδης
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Δαβιδέλης Γιαννακόπουλος Πουλιανάς Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Δαβιδέλης Γιαννακόπουλος Πουλιανάς Παπασημακόπουλος

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β Τζήκας Ζαγουρής Μπανιά Δάνδολος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γ Πέππας Κουτσομήτρος Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Λάτσης Χατζηπαρασκευά Λέκου
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 11.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ Σταγιάνος Γεωργακίου Μούλτση
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 15.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γ Ιερωνυμάκης Βουγιουκλάκης , Μπασούκος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ Φραγκιαδάκης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ Φουκόπουλος  Γαβρέλης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΑ Ε Γ Φραγκιαδάκης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε



ΚΥΡΙΑΚΗ 23.11.14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Δελδήμος Πούλιος Λεουτσάκος Σαλταγιάννη Κούρτη
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.15 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α1 ΓΥΝ Σέλληνας Ιερωνυμάκης Λεουτσάκος Σαλταγιάννη Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α1 ΓΥΝ Σιαμίδης Ιερωνυμάκης Μοσκόβης Παπαδάτος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α2 ΓΥΝ Σέλληνας Φλώρος Αργύρη Τσιρογιάνη Γαβρέλης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ Α2 ΓΥΝ Νικηφορίδης Σιαμίδης Χατζηπαρασκευά Πάλλας Παπασαρή
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΒΑΡΗ Α2 ΓΥΝ Κοτσώνης Καταγάς Χατζηπαρασκευά Ντεμελής Κατσίπης
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 12.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Τσουραπάς Τεφτίκης Σωτ Δ'ανδολος Λέκου Ζερίτης Θ.
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Δ ΑΝΔ Τσουραπάς Νικηφορίδης Πουλιανάς Μοροχλιάδης Καπούτσης
Ν. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ ΛΑΓΟΝ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ -ΒΑΡΗ Δ ΑΝΔ Γκανής Α Γιαννακόπουλος Ζερίτης Α., Ζερίτη Δ. Δημήτρουλα

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.,45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Τεφτίκης Κ Γαρούφος Μίχας Α Παπασημακόπουλος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Καρουμπής Λέκου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β Παπαδόπουλος Χ. Δουλιόγλου Καπούτσης Δημακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. Ε Β Τεφτίκης Σ Πέτρου Μπανιά , Γαβρέλης
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ Πέππας Μπασούκος Πολίτης Κ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.45 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ Πέππας Μπασούκος Πολιτης Κ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ Αίβαλιώτης Γεωργακίου Αυγουλάς
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13.30 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Μακαρατζής Ασλανίδης Μούλτση
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Μίχας Γ.
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ Γερουλάνος Καραγκιουλές Μίχας Γ.
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ Αϊβαλιώτης Κατσίπης Γεωργακίου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. Π Γ Τζίμης Σ. Σαλταγιάννη Κούρτη
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Δραμεσιώτης  Πάλλας Λαρόζα
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Λάτσης Πασχοπούλου Μούλτση
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΛΙΣ Π Γ ¨Αίβαλιώτης Καλογεράκος Μηνάς
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ  Κορωναίος  Καλογεράκος Τσιρογιάννη
ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Π Γ Τζίμης Σ. Ζωγράφος Ζερίτη Δ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Φραγκιαδάκης Χριστοδούλου Κολοφώτη
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ Δραμεσιώτης  Λέκου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Τζίμης Β Μπάλλας Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Γ Φραγκιαδάκης ρηστίδης Πολίτης Γ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.00 Γ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - Δ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - Κουράντης Καρουμπής
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 08.30 Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Β ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Τζίμης Β Γιαννακοπούλου


ΔΕΥΤΕΡΑ 24.11.14


Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Αναστασίου Χρηστίδης Ηλ Ασλανίδης Γαβρέλης Νικολαίδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Θεοδωρόπουλος Αντωνίου Ορφανός Παπαντώνης  Κούρτη
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ Ραχώτης Γρίβα Καρουμπής Γεωργακίου Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Μαραμής Αντωνιάδης Πολίτης Κ. Ντεμελής Σαλπά
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σκούτας Παπαγιαννόπουλος Χατηζπαρασκευά Κοντοθανάσης  Γεωργουλάκος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Θεονάς Μαλανδρής Δημακοπούλου Τοβήλ Μαλλούχου
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΟΝΑ Τσαχάκης Γιακείμη Μοροχλιάδης Δημητρακόπουλος Ζερίτης Θ.

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ .- ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Τσουραπάς Ελευθερίου Δάνδολος Μηνάς Ζωγράφος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Σέλληνας Δελδήμος Καραγεωργόπουλος Αυγουλάς  Πάλλας
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Πέτρου Καταγάς Δακορώνης Λεουτσάκος Κολοφώτη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ιασωνίδης Φλώρος Μίχας Α. Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ. Πετράκης Κ Ναστούλης Παπασαρή Λαρόζα Κατσίπης

ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γερουλάνος Σταγιάνος Μοσκόβης Παπαδάτος


ΤΡΙΤΗ 25.11.14


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β.- ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Τηγάνης Ι Αντωνιάδης Ζερίτη Ε Ζερίτης Α. 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β.- ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Γιακείμη Αντωνίου Ζερίτη Ε Ζερίτης Α. 
ΚΛ. ΣΕΦ (ΑΡΕΝΑ) 22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Πόντας Κοτσώνης Τοβήλ Αυγουλάς
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α Κονταράτος Αναστασίου Πολίτης Γ Νικολαίδης
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α Τσαρούχα Αντερριώτης  Πουλιάνας Νικολαίδης
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Λαζαρίδης Χριστοδουλάκης Καραγεωργόπουλος Κουτσομήτρος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Μπούκας Παπαδόπουλος Χρ. Λαρόζα ΄Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π Α Λυράς Αντωνόπουλος Σαλπά Μηνάς
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α Λυράς Αντωνόπουλος Καπούτσης  Μηνάς 
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β Νικολαίδης Τσολάκος Αργύρη Δημητρακόπουλος 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Π Β Χρηστίδης Π. Καλαϊτζάκης Πολίτης Κ. Κάζος
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β Χρηστίδης Π. Καλαϊτζάκης Πολίτης Κ Κάζος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΟΝΑ Π Β Χρηστίδης Ηλ Μητρόπουλος Κατσίπης Πάλλας
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΒΑΡΗ Π Β Αργυρούδης Τσουραπάς Μίχας Α Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΛΆΜΩΝΑΣ Π Β Παυλόπουλος Α Τηγάνης Γ Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ   Π  Α  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ - Παπαδάτος Μοσκόβης 

ΑΝ. ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Γ ΣΟΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Αίβαλιώτης Σαλταγιάννη Γεωργουλάκος
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Κορωναίος Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΆ Ε Γ Κορωναίος Δημακοπούλου Κοντοθανάσης
ΑΝ ΦΡΕΑΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ Σταγιάνος Αυγουλάς  Δακορώνης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ Γερουλάνος Χριστοδούλου Καπούτσης
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Γ Φραγκιαδάκης Μοροχλιάδης Μίχας Γ.
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Π Γ Φραγκιαδάκης Μοροχλιάδης Μίχας Γ.
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ Τζίμης Β Χρηστίδης Κούρτη
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ Τζίμης Σ Ζερίτης Θ Δημητρακοπούλου
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ Τζίμης Σ Ζερίτης Θ Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 20.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Γ Φάκωνας Ζωγράφος Δημήτρουλα
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ Μέλης Μιχελακάκης  Ναζίρη
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε Γ Μέλης Μιχελακάκης Ναζίρη
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. Ε Γ Γερουλάνος Παπασαρή Καραγκιουλές


ΤΕΤΑΡΤΗ 26.11.14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΕΑΝ Α Μελισσάρης Κούλης Κ Μηνάς Σκαρμούτσος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΝ Α Ζαγουρής Αθανασιάδης Ναζίρη Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ Α Δράκος Παπανικολάου Ορφανός Πουλιανάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Ρεμουντάκης Κούλης Χ Αργύρη Δημήτρουλα

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕΑΝ Β Σταγιάνος Λαρόζα Καλουζάκης
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΝΕΑΝ Β Τζίμης Σ Δακορώνης Μούλτση
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.45 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Μοσκόβης Παπαδάτος


ΠΕΜΠΤΗ 27.11.14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΑΣΤΕΛΛΑ  Παπανικολάου Σέλληνας   Ναζίρη Δημητρακόπουλος Μπανιά
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Αθανασόπουλος Χριστοδουλάκης Ντεμελής Λαρόζα Κάζος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Λαζαρίδης Παυλόπουλος Ηλ Μπασούκος Καλουζάκης Κοντοθανάσης
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Κονταράτος Παπαδόπουλος Χρ Μπάλλας Κολοφώτη Σκαρμούτσος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Λυράς Χρηστίδης Π Χριστοδούλου Πασχοπούλου Σαλπά
ΚΛ. ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αντωνιάδης Αντωνόπουλος Ζερίτη Δ Γιαννακοπούλου Δημητρακοπούλου
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΕΦ ΑΡΕΝΑ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Δημακοπούλου ,Τοβήλ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28.11.14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
NEO ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΑΣΕ ΔΗΜΗΤΡΑ Κονταράτος Πόντας Τσιρογιάννη Αυγουλάς Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Γιακείμη  Αντωνιάδης Μπάλλας Κολοφώτη Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Πέτρου Κουτσόπουλος Αυγουλάς Παπασημακόπουλος Μπανιά
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Σπυρόπουλος Γρίβα Τοβήλ Χριστοδούλου Κούρτη
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ Αργυρούδης  Ντίντας  Γεωργουλάκος Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Χρηστίδης Ηλ. Πετράκης Δημακοπούλου Μαλλούχου Καπούτσης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ, Χρηστίδης Π. Καλαϊτζάκης Πολίτης Κ Κάζος Κτασίπης








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right