menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.4.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 26-04-14 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-05-14

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 26-04-14 μέχρι και Παρασκευή 02-05-14


ΣΑΒΒΑΤΟ 26-04-14



Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΣΑΛΠΑ
2o ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 11.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ  ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ - PLAY OFF (ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ -ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4η ΑΓΩΝ.
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 19.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 3 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 4 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΙΑΠΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 27-04-14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF 1η ΑΓ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ , ΑΡΓΥΡΗ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ , ΑΥΓΟΥΛΑΣ -ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ-ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ  ΚΑΛΑΤΖΗ -ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 11.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ 2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 11.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 3 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 16.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 4 ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.15 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Α ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.2- ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Β 1 ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡOΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ Β 1 ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡ ΑΛ. ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Β 2 ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Β 2 ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Β 2 ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β 2 ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Β 2 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΑΖΟΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 28-04-14

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΕΡΑ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ -ΚΑΤΣΙΠΗΣ -ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΟΝΑ ΜΠΛΕΤΣΑΣ (ΣΥΝ.ΑΝ ΣΤΕΡ. &ΕΥΒ.) -ΤΣΑΛΛΑΣ  ΣΥΝ.ΑΝ ΣΤΕΡ. &ΕΥΒ. ΑΥΓΟΥΛΑΣ-ΓΩΓΟΥ -ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ -ΝΤΕΜΕΛΗΣ -ΠΟΛΙΤΗΣ Κ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ KATΣΙΜΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ -ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ -ΚΟΛΟΦΩΤΗ -ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΝΤΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ -ΓΑΒΡΕΛΗΣ- ΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ -ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ -ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
B΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. , ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ. ΜΟΥΛΤΣΗ  



ΤΡΙΤΗ 29-04-14

ΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΟΥΡΤΗ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ- ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ' - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ 3 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ-ΞΟΧΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ.- ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ' - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 1 ΘΕΩΝΑΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ - ΒΑΛΑΗΣ (ΠΡΟΣΟΧΗ !!!) 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΒΑΡΗ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ 3 ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 30-04-14

ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.- ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ -ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ -ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ -ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ MAΓΓΟΥΝΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΟΒΗΛ -ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-05-14


2ΟΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ -ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ -ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right