menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.3.14 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 93-51(55-24)
Διαιτητές : Κατσιμάρδος , Τεφτίκης Σ
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής) : Αλεφαντινός 2, Τζορμπατσίογλου 23(5) , Καυκής 3,Αγαπητίδης 4, Αναστασάκης 3(1), Αθανασούλας 20, Παγίδας 1, Μπόθος 5, Τριανταφυλλίδης 13, Τσιφτσής 11(3), Καμαριανός 8(1)
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου, Βαλμάς): Σμυρλής 2, Χαλκάς , Σολδάτος 4, Κωνσταντόπουλος 2, Κοϊκας 16, Σοκόλοβ 12, Βασιλειάδης, Μιχαλόπουλος 3(1), Αναγνωστόπουλος 5(1), Μπενιαμίν 2, Μπίχτας 2, Ρουσουνέλος 3(1)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 67-58 (38-31)
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ. , Λυράς
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης, Οικονόμου ): Δανασής 3(1), Αγγελόπουλος 6(2), Δεβεζόγλου 11(2) , Ρέπας 17, Καραντανάς , Συριανός 22(2) , Γεράνιος 4 , Θωμάς 4 , Πεφάνης
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσαουσίδης, ΠΑπανικολάου): Καραχάλιος 5, Πατάλας 15(3) Καρράς 6(1) , Δασκαλάκης 6 , Αρβανίτης 5, Μαρούγκας 19(1) , Λιώρης 2

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 38-67(12-30)
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Μανουσόπουλος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης) : Σιρόγλου 6, Τσομίδης 6, Λουκής 3 , Αντιπάτης 11(1), Αντωνουσάκης , Ρίππης 6 , Θεοδωρικάκος 3, Αντωνόπουλος , Παραδιάς , Ζυγομαλάς , Παππάς , Ζήσης 3
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης , Ποδαράς): Καπώνης 10, Κονδύλης 2 , Γεώργαρος 8, Σίμος 4 , Βλάχος 4, Αθηνιώτης 2 ,Κοκαλιάς 11(1) , Βαρδαβάς 6 , Θώδης 6, Γάργαλης 9(1) , Πεφάνης 3 , Μαράκης 2


ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-63(31-36)
Διαιτητές : Λαζαρίδης Πλιάκας
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος Κ., Κλιγκόπουλος Δ. ) : Μόμτσος 4, Βιδάκης 11(1) , Σκιαθίτης , Φούντης 19(2), Καραγιάννης 14(1), Παργιανόπουλος 5(1), Σαραντίδης , Τζοβάρας 2, Καρασούλας 5 Αδράμης 10, Δαουτάκος 3(1), Κλιγκόπουλος Γ.
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Λαμπάδάριος): Μαστρογεωργίου 2, Καρατζής 13, Βελισσαράκος 12, Ντώνη 10(3), Ιωαννίδης 10, Μαυρίδης 6(2), Μπάγιας , Παναγιωτόπουλος 1, Ρεπάνης 9(3), Γαλίτης , Δημακαρέας

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 38-55(18-31)
Διαιτητές: Αντωνιάδης , Ξοχάκης
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Κεραμιδάς, Καραπακλάς) :Καψοκόλης 7, Ευσταθίου 5, Τριανταφύλλου 8(2), Πιστιόλης 5, Βουρνάς 7, Μουστάκας 2, Ντάσκας 4, Κάτσικας , Μάρης , Μπούσας
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Αρμένης , Σταρέντζης): Μαστρογιάννης 7, Τσιπίδης 2, Μαραγκόπουλος 31(4) , Λαζαρίδης 9(1), Κωσταρέλλος 1, Νοίδης 5, Μυλωνάς , Κοθράς

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ 65-71 (26-34)
Διαιτητές: Ορφανός Εμ..Σκαλτσής
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Χαλκιαδάκης): Κωνσταντίνο, Μαλτίδης, Τάγκας 3(1), Μπουζιάνης 16(3), Κελάδης, Πατέλης, Παπάζογλου 8, Γκιοβάσο 24(1), Τρούπης 3(1), Μπακάλης 11(2)
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου Γ.): Μακρυγιάννης 20(2), Δημητρίου 1, Ψημάδης, Τέρτικας, Τσιούμας 20(2), Γκονουλλού 3(1), Σερελέας, Γουλανδρής, Γεωργιάδης, Λίππας 9(1), Δημητρακόπουλος 18, Παλτζόγλου Α


ΤΕΡΨΙΘΕΑ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ 69-65(31-33)
Διαιτητές: Κάρδαρης , Τηγάνης Γ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Νικολάκης 9(1) , Κονιδάρης 5(1) , Κουρής 14(2) , Σταυρίδης 2 , Βαρβατάκος 15, Παπαγιαννόπουλος , Μαρκόπουλος 15 , Τσακίρης, Αναστασίου , Τζίμης , Δανατζόπουλος 2, Μπουγάτσος, Τζίμης 7
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκολος Φαραώ): Ραζής Μ. 10(1), Ραζής Β. 5 , Τσικίνας 4,Καδδάς 17, Ξυνογαλάς , Πλατής 18(2) , Καπέτσης 9 , Παπαδημητρακόπουλος 2
Ο Μπάμπης Σκουζής της Βουλιαγμένης 

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΕΣΕΛ 71-70 (36-43)
Διαιτητές : Σέλληνας , Ιασωνίδης
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καίσαρης): Σκουζής 17(3), Ασλανίδης , Γιαννούλης 23 , Μαρακάκης , Καλούδης 2, Παππάς 6, Ντεροχονεσιάν 11 , Γεωργιάδης 12
ΑΕΣΕΛ (Νικολαίδης -Σκόνδρας) : Καρασούλος , Παντελάκης 16(2), Ζηνέλης 8(1), Λεβαδίτης 6, Παπαμαρινόπουλος 13, Κολοτούρος 2, Θεολογίτης 2, Βάσης 10(1) , Μπινιάρης 4, Μαρόπουλος , Μιχαηλίδης 9(1)
(με καλάθι του Σκουζή στην λήξη)









Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right