menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.3.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από το Σάββατο 08-03-14 ,μέχρι την Παρασκευή 14-03-14

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων από 08-03-14 μέχρι και 14-03 -14 . Αναλυτικά :


ΣΑΒΒΑΤΟ 08-03-14


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡ.ΑΛ.ΣΑΛ. 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΤΖΗΣ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣ 15.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ.ΜΙΛΩΝΑ ΚΡ.ΠΕΡΣΗΣ 20.30  ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΔΙΑ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ.ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 18.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓ.
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ.
ΚΛ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.45 ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΡΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ.
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ.ΣΚΡΑ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ.ΙΚΟΝΙΟΥ 10.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΤΖΑΜΑΡΑΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ.ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 09.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΑΝ.ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΚΟΥ 11.00 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΘΗΤΟΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ.ΠΕΡΟΝΙΑ 12.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΘΗΤΟΣ  ΣΑΛΠΑ
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 09.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ ΛΑΤΣΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΑΝ.ΔΗΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 10.30 ΑΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ1 ΛΑΤΣΗΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ2-ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ.
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ.
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΙΤΗ ΒΑΛΑΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟ ΓΛΥΦ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΡΙΤΗ ΒΑΛΑΗΣ
ΑΝ.ΓΚΟΛΦ 09.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ.ΓΚΟΛΦ 10.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ , ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΤΖΗΚΑΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 14.00 ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ , ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΒΑΡΗ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ , ΜΠΑΝΙΑ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 19.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - Π. ΦΑΛΗΡΟ Ι ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΑΝΑΒΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΣΟΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 09.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΘΗΤΟΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΜΟΡΟΖΛΙΑΔΗΣ ΚΑΖΟΣ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΠΑΙΔΕΣ Β΄
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΒΑΡΗ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.
2ο ΔΑΚΑΝ 10.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Ε ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΞΟΧΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β΄ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΡΑ Ε ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑΜΑ Ε ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΡ. ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΗΝΑΣ ΛΕΚΟΥ


ΚΥΡΙΑΚΗ 09.03.14


ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ -ΖΕΡΙΤΗΣ Θ.- ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ MOΣΧ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΝΙΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ NTINTAΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΝΤΙΝΤΑΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΑΛΟΥΖΑΚΗΣ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣiΝΙΑΚΟΣ - ΑNAΠΤΥΞΙΑΚΗ 1 ΡΕΦ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝEΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ - ΒΑΡΗ ΤΖΗΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΟΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΝΤΙΝΤΑΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΚΟΥΡΤΗ

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 21.00 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.- ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ -ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ - Π.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ -ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ -ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Γ (Β΄ ΦΑΣΗ)
ΚΛ. ΕΘ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ -ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ -ΛΑΡΟΖΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΓΩΝΗ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΘΝΙΚΟΣ - ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ (Β΄ ΦΑΣΗ)
ΚΛ. ΕΘ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.  ΠΟΛΙΤΗΣ Κ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.2 ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ
ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ.
ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΚΡΙΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ.ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 18.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ.ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ.ΣΑΛ. 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ. 11.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΊΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΝΑΒΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΑΝ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ -ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ



ΔΕΥΤΕΡΑ 10-03-14


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΔ- ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ - ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΒΑΛΑΗΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΩΓΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ.ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΓΡΙΒΑ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΌΥ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ - ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ -ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ -ΜΙΧΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.15 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ -ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ -ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


ΤΡΙΤΗ 11-03-14


ΠΑΙΔΕΣ - ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΙΔ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ -ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΙΔ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ -ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
2o ΔΑΚΑΝ 20.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΙΔ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΥΜΑΝΙΑΣ -ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΦ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΜΟΥΡΗΣ -ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗ Ε
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΦ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ -ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΦ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛA -ΜΙΧΑΣ



ΤΕΤΑΡΤΗ 12-03-14


ΝΕΑΝΙΔΕΣ PLAY-OFF
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ -ΔΑΝΔΟΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ -ΖΟΥΔΙΑΡΗ



ΠΕΜΠΤΗ 13-03-14


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Κ. ΞΟΧΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
2o ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥΚΑΝΑΒΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π.- ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΡΙΒΑ ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Α ΠΛΕΪ ΟΦ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΤΣΑΤΣΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-03-14


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΤΙΝΤΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ-ΖΕΡΙΤΗ Δ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΜΑΡΓΩΝΗ ΚΑΖΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΩΓΟΥ
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ -ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΛΙΑΠΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right