menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.2.14 από isaak

Β΄ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : Πάντα πρώτος ο Πρωτέας Βούλας

Κοινοποίησέ το :

Βαρδαβάς 

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 43-52(15-14)
Διαιτητές : Τσαχάκης Αργυρούδης
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Σκόνδρας ): Καρασούλος 4, Μιχαηλίδης 8(2), Ζηνέλης , Κολοτούρος , Λεβαδίτης 4, Παπαμαρινόπουλος 12, Παντελάκης ,Θεολογίτης 1, Γκιιουρτσίδης 8, Ανδρεάτος 6(2)
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Μανουσέλης, Ποδαράς): Καπώνης 6, Κόβατς , Γεώργαρος 8, Κονδύλης 3(1), Αθηνιώτης , Κοκαλιάς 7(1), Βαρδαβάς 16 , Θώδης 4, Πεφάνης 8, Πέτσας

ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 67-48(35-29)
Διαιτητές: Λαζόγκα , Παπαζαχαρίας
ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ (Φώσκολος Φαραώ): Ραζής Μ. 9(1) , Πλατής 18(3), Μάκος 5, Καδδάς 11(1), Ξυνογαλάς 7, Ραζής Β. 4, Καπέτσης 4, Μάντζαρης 2 . Παπαδημητρακόπουλος 7, Παπαπέτρου Τσικίνας
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Μακρυγιάννης 21(1), Παριανός 6, Τερτίκας 4, Γουλανδρής 2, Γκονουλού 5(1), Λίπας 5(1), Δημητρακόπουλος 5, Κατσιέρης , Γρίβας , Σερελέας

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 70-59(27-36)
Διαιτητές: Τσάτσης , Γκότσης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λαμπρόπουλος , Ζλάτης): Νικολάκης 2, Κονιδάρης 2, Κουρής 16(4), Γιαχνάκης , Σουφλέρης , Βαρβατάκος 13(1) , Παπαγιαννόπουλος 10(3), Μαρκόπουλος 21, Μπουγάτσος 2, Αρώνης 2, Τζίμης 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Πουτουλίδης , Οικονόμου): Δανασής , Αγγελόπουλος 16(4), Γιαννακής 6(2), Δεβεζόγλου 17(1), Ρέππας 6, Καραντανάς 4, Γεράνιος 6, Θωμάς 4(1)

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –Π. ΦΑΛΗΡΟ 56-75(29-39)
Διαιτητές : Κάρδαρης , Πλιάκας
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(Αρμένης , Σταρέντζης): Τσιπίδης, Σίννος 10(3), Μαραγκόπουλος 12(1), Λαζαρίδης , Νοίδης 7(1) , Μυλωνάς 3, Κωσταρέλος 9(1) , Πέτρου ,
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γαζής): Σαββόπουλος 9(3), Αλεξανδρόπουλος 6 , Γεωργιάδης 5, Τζορμπατσίογλου 7(2) , Αθανασούλας 10, Παγίδας 6, Μπόθος 7, Τριανταφυλλίδης 12 , Τσιφτσής 13(3) , Αλεφαντινός

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 64-62(30-33)
Διαιτητές:: Ορφανός Εμ..Βουγιουκλάκης Ηλ.
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Λαμπαδάριος): Μαστρογεωργίου 2, Καρατζής 17(1), Βελισσαράκος 6, Ντώνη 6(2), Ιωαννίδης 15 , Μαυρίδης 5(1), Μπάγιας , Παναγιωτόπουλος 9(2), Καρτζόγλου , Ρεπάνης , Γαλίτης 4, Δημακαρέας
ΟΚΕ (Τσαουσίδης , Παπανικολάου): Αντωνάρας 8 , Πατάλας 8, Ντακούλιας 13(2) , Καρράς 11(1) , Αγγλόπουλος 8, Δασκαλάκης 2, Αρβανίτης 3, Μαρούγκας 9, Λιώρης

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 56-62(50-50)(37-17)
Διαιτητές : Μητρόπουλος , Καλογριάς
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ( Κλιγκόπουλος , Λορέντζος): Μόμτσος 7 , Κουϊμάνης , Καρασούλας 2, Καραγιάννης 19(1), Παριανόπουλος 5(1) , Αδράμης 6(2), Δαουτάκος , Σαραντίδης 8, Τζιοβάρας 9(3), Κλιγκόπουλος Γ.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Συρόγλου 24(3), Τσομίδης , Λουκής 11(3), Αντιπάτης 12(23), Αντωνουσάκης , Ρίππης 3, Αργυρόπουλος ,Θεοδωρικάκος 10, Αντωνόπουλος Παραδιάς , Παππάς 2 Ζήσης

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 59-41(32-19)
Διαιτητές : Σέλληνας , Ρουμελιώτης
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Ασλανίδης , Καίσαρης): Σκουζής 14(4), Γιαννούλης 13, Μαρακάκης 3(1) , Καλούδης 2, Παππάς 8, Ντεροχονεσιάν 10, Γεωργιάδης 9, Θωμόπουλος , Σίννας , Τυροκόμος , Αϊλαμάκης
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Τσαπάκης, Βαλμάς): Σμυρλής 9(2) , Ντοναρμετάκης 2, Σολδάτος 3, Κωνσταντόπουλος , Κόϊκας 5, Βασιλειάδης , Μιχαλόπουλος 3, Αναγνωστόπουλος 2, Μπενιαμίν , Μπίχτας 14(2), Ρουσουνέλλος 3(1)

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 50-45 (28-22)
Διαιτητές: Χρηστίδης , Παπαδόπουλος
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Καψοκόλης , Τριανταφύλλου 8(2) , Ευσταθίου 10, Σαράντης 17(2), Πιτσιόλης 6, Κατσικάς , Καρανδρέας , Μουστάκας 3(1) , Ντάσκας 2 Πατμανίδης 4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Χαλκιαδάκης): Κωνσταντίνου 7(1) , Μαλτίδης 6 , Μπουζιάνης 6, Μπακάλης Β. 5(1), Κραβαρίτης 2, Γκιοβάσο 13, Τρουπής 3(1), Παπατριανταφύλλου 2, Χρονόπουλος 1








Περισσότερες πληροφορίες, Βαθμολογικοί πίνακες, επιδόσεις στα :
- http://www.eskana.gr/#MenGameCenter

- http://www.eskana.gr/#InfoCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right