menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.10.17 από isaak

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Τράχωνες -Ευρυάλη Γλυφ 
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 84-64
Διαιτητές: Γαρίνη Δελαγραμμάτικας Μέλης 
Δεκάλεπτα : 23-15, 39-36, 64-51, 84-64
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος Υφαντής) Κεχρής 3(1) Κοντυόπουλος 9(3), ΠΟέτρουλας 5(1) , Μαρούγκας 5(1) Ζακυνθινός 15(2), Μπαλάφας 19(2) Στεφάνου , Τσολάκης 12(1) Δημάκος 2, Δρακωτός 1, Καρατζόγλου 4, Σιδέρης 9 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Καράμπελας) Σκάνδαλος 13, Τζώρτζης 8(1) Γουρδομιχάλης 4, Γιαννόπουλος 6 Βρεττός 2, Παπαφωτίου , Λοϊζίδης 7 , Καλαμαράς 8(2) Ιορδάνου 11(3), Πεταλάς 5(1) , Τζέλας

TΡΑΧΩΝΕΣ –ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.  76-70
Διαιτητές : Καραβίτης Κάρδαρης Πετράκης 
Δεκάλεπτα:  19-19,40-36, 64-53 , 76-70  
ΤΡΑΧΩΝΕΣ (Φώσκολος Φαραώ ): Παπαζαφειρόπουλος 3, Αυλόγητος , Πλατής 15(1) Γκίκας 3(1) Παπαδημητρακόπουλος 6 Καπέτσης 5(1) Καδδάς 33(3) Χολέβας 2, Ρούσσος 2, Κήτσιος 7(1)μ,  Ξηνταβελώνης 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος Κωνσταντής) Συγλέτος 4, Κακκαβάς Π. 10, Κόκκινος 8 Παρασκευόπουλος 5(1) Κασπαριάν 9 Λυγγερίδης 4, Μαγγανάς 6 , Βλάχος 13(1) , Μπούτος 11(1) Τσίλαγας  

Πόλις Καλλιθέας Γλυφάδα ΕΣ 

ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 58-71
Διαιτητές : Καλογερόπουλος Βελέντζας Παπαχρήστος 
Δεκάλεπτα : 15-22, 33-39, 48-54, 58-71
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Λούντζης): Μπογδανίδης 14(4), Μαλλιάρας 2, Καυκής Β. 6, Καυκής Αν. 3, Σχορτσανίτης 9 Καζάκης , Αναστασόπουλος 3(1) Μοναστηριώτης , Καβελάρης Ηλ. 5(1) , Ταχυνάκος Π. , Παπανίκος 16(2) 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης Παλτζόγλου): Γκιουρτζίδης Ε 10(2), Μαυροειδάκος 3(1) Λίπας , Μαραγκόπουλος 20(2) Θεοχάρης 12, Γουλανδρής Χάλαρης 16 Κουτσολιάκος 2, Γκιουρτζίδης Σ 6 Λούγαρης 2 
ΠΕΡΑ –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 95-47
Δεκάλεπτα : 32-16 , 49-27, 68-33, 95-47
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Τσαχάκης , Αναστασόπουλος 
ΠΕΡΑ (Γκαναβίας . Φέρτης): Βαρδάλος 5(1) , Θεολογίτης 10(1) , Λάμπρου 3, Καδηγιαννόπουλος 10(1) Ζέγγος 5(1) Μιχαηλίδης , Φωτόπουλος 15(1) Καμπούρης 9 , Πιτούλης 14, Σωτηράκης 7 , Οικονόμου 12(4) Βουρδέλης 5
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου):  Πρέκας 4, Μαλτίδης 4(1) , Τζουμάνης 2, Καψαρίδης 8 , Μπίμπας 4, Αρκουμάνης 16(1) , Φιρκάσης , Δημητρουλόπουλος 3(1) Μουζακιώτης 6(1) , Τριανταφύλλου 
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ, 75-65
Διαιτητές : Ραχιώτης Ορφανός Ζαγουρής
Δεκάλεπτα : 22-18, 36-29, 59-50 75-65
ΔΑΣ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Παππάς ):  Μυλωνάς , Αρμανίδης 11(3) , Πρινέας 2, Καρελλάς 7, Βράκας , Ασημένιος 15, Τριανταφυλλίδης 13 , Πεζιρκιανίδης , Τσουκάτος , Ραλλάκης 8 , Παπαγεωργίου 19(3) Μουστάκας

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Μεσσήνης): Μπακλαβάς , Μανίκας 5, Πολυτάρχου 4,  Φωσσές 13, Αλεξανδρόπουλος 20(5) ¨Αμερσον 4, Παπαδόπουλος 6(2), Γιαννακόπουλος 3(1) Μανιαδάκης , Διαμαντής , Κόκκορης , Τσιγκενόπουλος 10(2) 

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ 62-55
Διαιτητές : Χρηστίδης Ηλ. Γιακείμη Ναστούλης 
Δεκάλεπτα : 14-13, 29-29, 44-39, 62-55 
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Παντελάκης, Κωσταρέλλος ): Τράμπαρης 7(1), Λιθόπουλος 8 Φουντής 3, Καλής 7, Δεβεζόγλου 10(3) , Ρέππας 8, Καρατζάς 3, Θεοδωρικάκος 2, Στεργίου 7 Μοσχολιός Φωτεινάκης , Δεμέναγας 7(1) 
ΜΙΛΩΝΑΣ (Μάνος Μητρόπουλος ) Καρακώστας 15(1) Σουληνάρης 8Βαρυπάτης 8(2) Ντόσκορης 2, Βουρλίτης 14(1) , Παπανικολόπουλος 5(1) Γεωργουσόπουλος , Τρίγκας , Χαϊδάς 3(1) , Σφυρής 

Π.ΦΑΛΗΡΟ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 99-81
Διαιτητές : Θεωνάς , Στρέμπας Φασόλης
Δεκάλεπτα : 23-14, 50-29, 79-51 ,99-81
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας Κωστολιάς): Αριστοτέλους 10(2) , Τσαγκαρούλης , Σαμουρέλης 14(1) Κοκαλιάς 11(1) , Τσορμπατζίογλου   12(1) Σωτηρόπουλος , Τσιφτσής 5, Γρηγοράκος 24(5), Καραϊσκάκης , Κέκκης 2, Περαντωνάκης 14, Τσιμπίδης 7(1) 
Π. Φάληρο ΑΕ ΙΚάρου Καλλιθέας 
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Χαριτάτος, Βαληνδράς) : Μόσορας 2 , Ζεχερλής 6(2) , Κοκουλομάτης 3, Μητρόπουλος 3(1) , Σκυφτός 4, Λαναράς 11(2) Κουτσιαύτης , Γονίδης 6 ,Λεκατσάς 8, Αγγελόπουλος 8(1),  Παπαδούλης 19(3) , Μάνδαλος 11

Οι φωτογραφίες είναι ευγενική προσφορά της ιστοσελίδας moschatotaurossporty@blogspot.com
                      ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ 8 4 4 0 302 220
----------------------------------------------------------------
2 ΠΕΡΑ ΑΣ 7 4 3 1 298 242
3 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ 7 4 3 1 261 228
4 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 7 4 3 1 299 286
5 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 6 3 3 0 233 197
-------------------------------------------------------------
6 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 6 4 2 2 259 266
7 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 6 4 2 2 277 253
8 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 6 4 2 2 239 297
9 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 5 3 2 1 215 195
---------------------------------------------------------------
10 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 5 4 1 3 253 274
11 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 5 4 1 3 256 237
12 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 5 4 1 3 249 283
13 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ 4 4 0 4 217 295
-----------------------------------------------------------------
14 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ 4 4 0 4 235 320

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right