menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  30.10.15

Γ ΑΝΔΡΩΝ | 4η Αγωνιστική. Αποτελέσματα - βαθμολογία

Κοινοποίησέ το :




ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 81-70

Διαιτητές : Παπαφωτίου , Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 18-15 , 32-36, 41-51, 65-65(καν. αγ.) 81-70
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) :Γκανής 13(3), Γιαννακόπουλος 6, Μηνόγιαννης 2, Κωνσταντίνου 16 , Ηλιαδάκης 12(1) Μίζης 24 Μωραίτης 4 Κοτσάνης 2, Πάντο , Αγρίμης 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Αδάμ, Φράγκος), Πελιβανίδης 7(1) , Λόης Π. 2, Βλάχος , Καρατζάς, Λόης Γ. 5, Μακρυγιάννης 11(1) , Παππά7(1) Σιούτης 7(1) Ρόζος 31(6)


ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΤΑΤΑΥΛΑ 56-61

Διαιτητές : Αντωνίου , Κομιανός
Δεκάλεπτα : 17-11, 30-35, 41-54, 56-61
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 17(3), Μπάκας , Ρούσης 8 , Φλέγκας 8, Αλεξανδρόπουλος 8(1) Μαστρογιάννης , Παπαδόπουλος Παπαζόγλου 6 Μετάϊ 6 Μπενιαμίν 3(1) Τσιρλιγκάνης , Ελενίτσας
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) Νικολόης 18, Σωτηρόπουλος 7, Μαράντης 2, Κουρής 3, Χιουτακάκος 9(1) , Γιαχαλής 8(2) , Κόγιας , Κουζηνόγλου 2 , Κάβουρας 12


ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 66-46

Δεκάλεπτα : 16-12, 32-32, 44-41, 66-46
Διαιτητές Αντωνιάδης Γκανής
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος , Μπέλος ) : Δουσερμετζής 4, Δρακόπουλος 15 Κοτρότσος , Καβούρης 14, Ηλιάδης , Γεωργακίου 9 , Κόκκορης 8(2) , Βεργίνης , Μπίχτας , Αναγνωστόπουλος , Παπαδόπουλος 9(1) , Ρουσουνέλος 7(1)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής , Ζλάτης) Διγενής , Χατζηλευθερίου 1, Ελμάσογλου 2, Αθανασιάδης 3(1) , Καλούδης 14(2) , Αναγνωστίδης , Φατούρος 5(1) , Βάγιας 2, Σίνας 8(1), Κατσάκος 9, Κοτζαγεωργίου 2,Χαριτωνίδης


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 64-63

Διαιτητές : Σπυρόπουλος , Καταγάς
Δεκάλεπτα : 15-17, 33-34, 46-58, 64-63
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου): Ζαμπέτας 4, Γκαφάαρ 4, Καππής, Αλεξίου 12 (2), Φελλάς 3 (1), Σονίδης 9 (2), Γιαμπάνης 26 (1), Βασιλάκος 7 (1), Νικολάου, Μαρκούίζος, Ευκαρπίδης, Ρουμελιώτης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης ) Χαραλαμπίδης 9 (1), Τριανταφύλλου 3, Αντιπάτης 7, Γιαννάκης 6 (2), Αντωνουσάκης 4, Βουρνάς, Νεδέλκος 16 (1), Θεοδωρικάκος 5, Βούζης 2, Κυριάκου, Δανάσης 11, Μαρής


ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 37 - 55

Δεκάλεπτα : 6 – 13 , 18 -31 ,25-42, 37-55
Διαιτητές: Μαγγωνάκης , Ρεμουντάκης
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Χανιωτάκης 4 , Καβουρας 3 , Πελέκης 16 (1) , Δομένικος 5(1) , Γιαννακοδήμος Η. 2 , Γιαννακόδημος Α. 5 (1) , Ανδρεαδάκης 2 ,
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς) Καλφούτζος 6 (1) , Σέργης 9 (3) , Δούμπας 4 , Κουτσουμπάκος 7 , Μυλωνόπουλος 3 (1) , Στεφανής 5 , Μπακάλης 7 , Ρενιέρης 11 , Παναγόπουλος 3. Τσίτος , Λιακάκης , Γιαννικάκης


AKAΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 65-55

Δεκάλεπτα : 16-16, 29-30, 55-44, 65-55
Διαιτητές: Ιερωνυμάκης , Δαγκλής
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 4, Στεφάνου 22(4), Μαρούγκας , Παραλής 1, Κοσκινάς 10(1), Κατσαρέλης 8 , Καρράς 12(1) , Λάσκος 6 , Νερούτσος , Κοντούλης 2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλλού , Κλάδης): Κλάδης Αν. 3(1) , Αρφαριώτης , Τσαλής 2, Κώνστας 6, Τερτίκας , Ουζούνης Δ. 7(1) , Κάππος 6 , Καραϊσκάκης Μ.,, Καραϊσκάκης Β. 2, Βέλιου 6(2), Ζαβράς 14(1) , Ουζούνης Αλ. 9(2)


Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right