Γ ΑΝΔΡΩΝ | 4η Αγωνιστική. Αποτελέσματα - βαθμολογία - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

30.10.15

Γ ΑΝΔΡΩΝ | 4η Αγωνιστική. Αποτελέσματα - βαθμολογία





ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 81-70

Διαιτητές : Παπαφωτίου , Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 18-15 , 32-36, 41-51, 65-65(καν. αγ.) 81-70
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) :Γκανής 13(3), Γιαννακόπουλος 6, Μηνόγιαννης 2, Κωνσταντίνου 16 , Ηλιαδάκης 12(1) Μίζης 24 Μωραίτης 4 Κοτσάνης 2, Πάντο , Αγρίμης 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Αδάμ, Φράγκος), Πελιβανίδης 7(1) , Λόης Π. 2, Βλάχος , Καρατζάς, Λόης Γ. 5, Μακρυγιάννης 11(1) , Παππά7(1) Σιούτης 7(1) Ρόζος 31(6)


ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΤΑΤΑΥΛΑ 56-61

Διαιτητές : Αντωνίου , Κομιανός
Δεκάλεπτα : 17-11, 30-35, 41-54, 56-61
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 17(3), Μπάκας , Ρούσης 8 , Φλέγκας 8, Αλεξανδρόπουλος 8(1) Μαστρογιάννης , Παπαδόπουλος Παπαζόγλου 6 Μετάϊ 6 Μπενιαμίν 3(1) Τσιρλιγκάνης , Ελενίτσας
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) Νικολόης 18, Σωτηρόπουλος 7, Μαράντης 2, Κουρής 3, Χιουτακάκος 9(1) , Γιαχαλής 8(2) , Κόγιας , Κουζηνόγλου 2 , Κάβουρας 12


ΑΕ ΡΕΝΤΗ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 66-46

Δεκάλεπτα : 16-12, 32-32, 44-41, 66-46
Διαιτητές Αντωνιάδης Γκανής
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος , Μπέλος ) : Δουσερμετζής 4, Δρακόπουλος 15 Κοτρότσος , Καβούρης 14, Ηλιάδης , Γεωργακίου 9 , Κόκκορης 8(2) , Βεργίνης , Μπίχτας , Αναγνωστόπουλος , Παπαδόπουλος 9(1) , Ρουσουνέλος 7(1)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής , Ζλάτης) Διγενής , Χατζηλευθερίου 1, Ελμάσογλου 2, Αθανασιάδης 3(1) , Καλούδης 14(2) , Αναγνωστίδης , Φατούρος 5(1) , Βάγιας 2, Σίνας 8(1), Κατσάκος 9, Κοτζαγεωργίου 2,Χαριτωνίδης


ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 64-63

Διαιτητές : Σπυρόπουλος , Καταγάς
Δεκάλεπτα : 15-17, 33-34, 46-58, 64-63
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου): Ζαμπέτας 4, Γκαφάαρ 4, Καππής, Αλεξίου 12 (2), Φελλάς 3 (1), Σονίδης 9 (2), Γιαμπάνης 26 (1), Βασιλάκος 7 (1), Νικολάου, Μαρκούίζος, Ευκαρπίδης, Ρουμελιώτης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης ) Χαραλαμπίδης 9 (1), Τριανταφύλλου 3, Αντιπάτης 7, Γιαννάκης 6 (2), Αντωνουσάκης 4, Βουρνάς, Νεδέλκος 16 (1), Θεοδωρικάκος 5, Βούζης 2, Κυριάκου, Δανάσης 11, Μαρής


ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 37 - 55

Δεκάλεπτα : 6 – 13 , 18 -31 ,25-42, 37-55
Διαιτητές: Μαγγωνάκης , Ρεμουντάκης
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Χανιωτάκης 4 , Καβουρας 3 , Πελέκης 16 (1) , Δομένικος 5(1) , Γιαννακοδήμος Η. 2 , Γιαννακόδημος Α. 5 (1) , Ανδρεαδάκης 2 ,
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς) Καλφούτζος 6 (1) , Σέργης 9 (3) , Δούμπας 4 , Κουτσουμπάκος 7 , Μυλωνόπουλος 3 (1) , Στεφανής 5 , Μπακάλης 7 , Ρενιέρης 11 , Παναγόπουλος 3. Τσίτος , Λιακάκης , Γιαννικάκης


AKAΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 65-55

Δεκάλεπτα : 16-16, 29-30, 55-44, 65-55
Διαιτητές: Ιερωνυμάκης , Δαγκλής
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 4, Στεφάνου 22(4), Μαρούγκας , Παραλής 1, Κοσκινάς 10(1), Κατσαρέλης 8 , Καρράς 12(1) , Λάσκος 6 , Νερούτσος , Κοντούλης 2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλλού , Κλάδης): Κλάδης Αν. 3(1) , Αρφαριώτης , Τσαλής 2, Κώνστας 6, Τερτίκας , Ουζούνης Δ. 7(1) , Κάππος 6 , Καραϊσκάκης Μ.,, Καραϊσκάκης Β. 2, Βέλιου 6(2), Ζαβράς 14(1) , Ουζούνης Αλ. 9(2)


Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν