menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.10.15 από isaak

Α΄ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :






AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΠANAIΓINAΪKOΣ A.O. 46-30

Διαιτητές: Tσουραπάς Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα :11-5 19-9, 39-16, 46-30
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Mπούτας , Σταυρακόπουλος) : Mεσσίνη 14 (4), Aργέντου 4, Μανουρά 2, Bλατάκη 2, Σαρίκου 4, Kαραγιαννάκη 14, Kαμαρινού 2, Mούγιου 2, Παπακωνσταντίνου 2 , Δάνδολα , Αμυρά
ΠANAIΓINΑIKOΣ (Παπακωνσταντίνου , Tζίτζης) : Γκοτσουλιά 1, Mπακομήτρου 16 (3), Mπόγρη 11, Ξυροτύρη 2, Μπακομήτρου Ο. , Μαρμαρινού , Λούβαρη , Πετράδη, Μπόγρη Μ., Σοφιανού , Παντάκ







ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 34-58

Διαιτητές: Σέλληνας Ιερωνυμάκης
Δεκάλεπτα : 06-14, 11-32, 26-50, 34-58
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Δουλγκέρης, Γκόγκογλου) : Ρουμελιώτη 7, Πύρρου 14, Μώρου 1,Μησαηλίδη , Κολοβού Κ. 8(1) , Καλυβάκη, Κολοβού Β. , Κεφαλά , Λογγοβίτη , Αδάμ 4, Βλαστήρα .
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος , Κλαδούχου) : Καρπαθιωτάκη 8, Κοσμή 18(2)(, Χατζηδιάκου 2, Μανιάτη , Ριζογιάννη 4, Ντόμπρε 4, Γρυλλάκη 10(1) , Μπαξεβάνη 2, Χατζηγεωργίου 6 , Παντελακάκη 2, Πονομαρένκο 2


ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 54-45

Διαιτητές : Παπαδόπουλος, Ελευθερίου
Δεκάλεπτα : 13-18, 22-23, 39-30, 54-45
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας): Καρανάσιου, Ηλιάδου 6, Σωτηρίου, Μουσούλη 1, Λαουλάκου 11(1), Καρρά 1, Βλάμη, Ρώκα 23(5), Θεοφίλου 2, Σταθάκη, Ζεβαχιργιάν 10(2).
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Δροσωτάκη 6(1), Σπύρη 2, Λαζάρου 10, Αρχοντάκη 14, Μαστροθεοδώρου 1, Αρατσοπούλου, Πούλη 9, Γουλουμή 2, Ιωαννίδου, Γιαννοπούλου 1.







ΑΟΝΑ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 59-48

Δεκάλεπτα: 15-10,  34-34 , 47-40, 59-48  
Διαιτητές: Αυγερινός Κούλης
ΑΟΝΑ (Χρυσοβελίδης , Νικάκης) :  Πάνου Σοφ. 20(1), Κεχαγιά  , Πάνου Γ. 5, Χατζηχαραλαμπίδου  1, Καλογεροπούλου 7, Παπακωνσταντίνου Ανδ. 12,  Μεμίνι , Ναβάρο , Ζαχαροπούλου Δ. 1 Παπαζαχαρίου Δ. 4, Ψυλλάκη 10 , Ζαχαριάκη

ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ (Τσίμπας, Λινάρδος) : Αράμπαλη 11,  Τάσου , Καμπόλη 3(1) , Κατσώνη , Τσίρμπα 10, Πετροπούλου 5(1) , Γιαννικάκη , Πιτσάκη 10, Τσαπαρίκου 3, Δαρζέντα 2, Μεράνη 2 , Κούκη 2 



ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 48-38


Δεκάλεπτα :14-09 , 21-13 , 34-21 , 48-38)
Διαιτητές : Ζαννίδης Μαυρέλης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Κακλέα 6 , Ανυφαντάκη Ε. 5 (1), Βροχίδου Π. 4 (1), Μανουρά , Ζαχαράκη Μ. 13 , Μουλτση 5(1), Καλάγια , Ζαχαράκη Ε.2, Κουτανίτη 6 , Ξεπαπαδέα 8 (2), Δημέλη , Σιδηροπούλου 4 .
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης , Τσοπάνος): Παίδα , Λιβανού 4 , Βροχίδου Σ. 10 , Βάρκα , Παπακωνσταντίνου 9 , Καρελλά , Καψοκόλη 3 , Καρακούση , Μελά , Οικονομοπούλου 6 (1) , Καραμιχάλη , Οικονομάκη 6 .








ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ -ΒΑΡΗ 36-34

Διαιτητές: Δελδήμος Τσόλη
Δεκάλεπτα: 01-08, 10-15, 22-25, 36-34
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ  (Αράπης, Δροσωτάκη) : Αναστασοπούλου 6, Μπουντούρη , Στεφάνου 9(1) , Λάμπρου 1, Κάραλη 5 , Κουλούρη 2, Τζανέτου , Παππά , Χαραλαμπίδου 2, Ευαγγελίτση 8, Γουργιωτοπούλου 2, Χατζηλεοντή 1, Καλογερία

ΒΑΡΗ (Κωτσάκη) : Λιόση 2 , Κρίλη 11 , Αντύπα , Μέξη 2, Αδαμάκου 2, Μπιλάλη 3, Καραμέτου Χ. 9, Καραμέτου Κ.4,  Φειδά 1 



Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right