Α΄ ΓΥΡΟΣ
1η | * | 12/10/13 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
1η | * | 12/10/13 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
1η | * | 12/10/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
1η | * | 12/10/13 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
1η | * | 12/10/13 | 11.30 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
2η | * | 19/10/13 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
2η | * | 19/10/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
2η | * | 19/10/13 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
2η | * | 19/10/13 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
2η | * | 19/10/13 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
3η | * | 26/10/13 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
3η | * | 26/10/13 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
3η | * | 26/10/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
3η | * | 26/10/13 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
3η | * | 26/10/13 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
4η | * | 02/11/13 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
4η | * | 02/11/13 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
4η | * | 02/11/13 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
4η | * | 02/11/13 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
4η | * | 02/11/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
5η | * | 09/11/13 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
5η | * | 09/11/13 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
5η | * | 09/11/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
5η | * | 09/11/13 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
5η | * | 09/11/13 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
6η | * | 23/11/13 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
6η | * | 23/11/13 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
6η | * | 23/11/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
6η | * | 23/11/13 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
6η | * | 23/11/13 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
7η | * | 30/11/13 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
7η | * | 30/11/13 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
7η | * | 30/11/13 | 14.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
7η | * | 30/11/13 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
7η | * | 30/11/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
8η | * | 07/12/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
8η | * | 07/12/13 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
8η | * | 07/12/13 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
8η | * | 07/12/13 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
8η | * | 07/12/13 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
9η | * | 14/12/13 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
9η | * | 14/12/13 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
9η | * | 14/12/13 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
9η | * | 14/12/13 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
9η | * | 14/12/13 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
Β΄ ΓΥΡΟΣ
10η | * | 11/01/14 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
10η | * | 11/01/14 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
10η | * | 11/01/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
10η | * | 11/01/14 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
10η | * | 11/01/14 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
11η | * | 18/01/14 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
11η | * | 18/01/14 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
11η | * | 18/01/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
11η | * | 18/01/14 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
11η | * | 18/01/14 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
12η | * | 25/01/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
12η | * | 25/01/14 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
12η | * | 25/01/14 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
12η | * | 25/01/14 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
12η | * | 25/01/14 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
13η | * | 01/02/14 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
13η | * | 01/02/14 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
13η | * | 01/02/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
13η | * | 01/02/14 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
13η | * | 01/02/14 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
14η | * | 08/02/14 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
14η | * | 08/02/14 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
14η | * | 08/02/14 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
14η | * | 08/02/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
14η | * | 08/02/14 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
15η | * | 15/02/14 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
15η | * | 15/02/14 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
15η | * | 15/02/14 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
15η | * | 15/02/14 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
15η | * | 15/02/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
16η | * | 22/02/14 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
16η | * | 22/02/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
16η | * | 22/02/14 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
16η | * | 22/02/14 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
16η | * | 22/02/14 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
17η | * | 08/03/14 | 17.30 | ΑΝ Λ ΚΑΤΣΩΝΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ |
17η | * | 08/03/14 | 17.00 | ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ |
17η | * | 08/03/14 | 17.30 | 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ |
17η | * | 08/03/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ |
17η | * | 08/03/14 | 14.00 | 4Ο ΑΝ ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ |
18η | * | 15/03/14 | 14.00 | ΑΝ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ | ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ |
18η | * | 15/03/14 | 13.15 | ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ | ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΙΙ | ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ |
18η | * | 15/03/14 | 16.15 | ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ | ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ |
18η | * | 15/03/14 | 14.00 | ΚΛ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β | ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ |
18η | * | 15/03/14 | 17.00 | ΚΛ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΙ | ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕ |
*ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
Έδρα : 1ο
ΚΝ Αλίμου (Λυσικράτους &
Κονδύλη ) τηλ.2109810294
Γραφεία : Λυσικράτους 82 και Κονδύλη Άλιμος τηλ.
2109810294
Χρώματα : Κίτρινο
Μπλε Πρόεδρος
: Παύλος Χρήστου 6983498156
Υπευθυνοι : Παύλος
Χρήστου 6983498156– Νικολόπουλος
Γεώργιος 6973297918
Προπονητής : Τριανταφύλλου
Χρήστος 6977368675
*Α.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ
Έδρα: Κλ Αγ.
Τρύφωνα (Αγ. Τρύφωνας Άνω Γλυφάδα
, Κ. Αθανάτου και Γ. Γεννηματά 66 )
Γραφεία: Μυκηνών 27
Γλυφάδα τηλ. fax9605336
Χρώματα: Άσπρο-Πράσινο
Πρόεδρος: Μανιάτης Νίκος 6937788008 2109644498
Υπεύθυνοι: Μανιάτης Νίκος
6937788008 2109644498
Προπονητής: Ρουμελιώτης
Λάμπρος
Email : aixwni@hotmail.com
*ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
Έδρα:
Αν. οδ. Αρτάκης Ν. Σμύρνης (Εθν. Στέγης & Αρτάκης Ν. Σμύρνη) τηλ. 9333667
Γραφεία: Αρτάκης
& Εθν. Στέγης Ν. Σμύρνη τηλ. 9348480 φαξ 9852175
Χρώματα: Κόκκινο
–Άσπρη Πρόεδρος :Λαπαρδάς Αχιλλέας 9352685
Υπεύθυνοι: Μακρυνιώτης
Χρήστος 6932578152 9349406 - Βεζύρη Όλγα 2109730810
Προπονητής:
Ρουλιά Άννα 6942011135
*Α.Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα:
Κλ. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος) τηλ. 9817805
Γραφεία:
Καπετανάκη & Σάμου 8 Αγ. Δημήτριος τηλ. 9847105
Χρώματα:
Πράσινο -Άσπρο Πρόεδρος: Zωίλης Παντελής
Υπεύθυνοι:
Παγώνης Φώτιος 6944504399 – Νάκος Παναγιώτης 6937429522
Προπονητής
: Xρυσοβιτσιάνος Σπύρος 6944946896
Email :
*ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Έδρες: Αν. Λ.
Κατσώνη (14ο γυμν. Καλλιθέας
)
Γραφεία: Αραπάκη
6 τηλ 9515896 -fax 9568467
Xρώματα: Μπλέ
-άσπρο Πρόεδρος: Αθανασίου Σάββας 6933218702
Υπεύθυνοι: Ταχυνάκος
Κυριάκος 6975028090
Προπονητής: Γκούρλιας
Γεώργιος 6944559132
*Α.Ο.
ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
Έδρα: 2Ο κλ.
Βάρης (Μηλαδέζα) Αρετής 32 Βάρη τηλ. 9655475
Γραφεία: Κων.
Μουτούση 1 Βάρη τηλ 9655475 fax 9654626
Χρώματα: Μπλέ-Κόκκινο-Λευκό Πρόεδρος
: Παπανικολάου Κων/νος 6944694152
Υπεύθυνοι: Φειδάς
Βασίλειος 6944652500 – Βασιλείου Κωνσταντίνος 6972775989
Προπονητής: Κωτσάκη
Μαργαρίτα 6973890097
Email
: a.o.varis-anagyrous@hotmail.gr
*Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Έδρα : Βοηθ. Ελληνικού
Ολυμπ. Ακιν.
Γραφεία: Αγ.
Παρασκευής 70 Ελληνικό τηλ. 9955019
Χρώματα: Κίτρινο-
Μπλε Πρόεδρος: Σκουλιδάς Μιχάλης 6937138050
Υπεύθυνοι: Σκουλιδάς
Μιχάλης 6937138050
Προπονητής: Σκούρτη Βάσω 6981943227
Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΙ
Έδρα: Κλ.
Κοψαχείλας (Σωκράτους 46 Π. Φάληρο )
Γραφεία: ΔΑΚ
Π. Φαλήρου –Μαρίνα Φλοίσβου 2109817330
Xρώματα: Μπλε-Κίτρινο Πρόεδρος : Πολυχρόνης
Σεραφείμ
Υπεύθυνοι : Γκιουλέας Διονύσης 6974363769 Μαχλάς
Αλέκος 6936939865
Προπονητής : Τσίμπας Κώστας 6977706802
*ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ
Έδρα
: Κλ Γυμν. Λ. Κατσώνη (14ο γυμν. Καλλιθέας )
Γραφεία
: Σοφοκλέους 204 Καλλιθέα 2109852220
fax 2109852175
Χρώματα: Kίτρινο -Μπλε
Πρόεδρος : Βαλαβάνης Σάββας 6932389668
Υπεύθυνοι:
Σταμάτης Τάσος 6970964909
Προπονητής:
Σταμάτης Τάσος 6970964909
*Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα :
Κλ. Γυμν. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 98 & Καλαμακίου) τηλ. 9817805
Γραφεία :
Θεομήτορος 1-3 Αγ. Δημήτριος τηλ. 9357522
Χρώματα: Κόκκινο
Μπλε Πρόεδρος : Νικάκης Βασίλειος 6946199467
Υπεύθυνοι:
Γρυλλάκης Νικόλαος 6977276033
Προπονητής: