menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  18.12.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

Παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας η Δάφνη Αγ., Δημ







ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 75-53

Δεκάλεπτα : 14-18, 31-34, 52-43, 75-53
Διαιτητές : Χρηστίδης Π. Τσολάκος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος Κ. , Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 20(4) , Μπάκας 2, Ρούσσης 4 , Φλέγκας 10, Αλεξανδρόπουλος 7(1) , Μαστρογιάννης 2, Παπαδόπουλος 9 , Παπάζογλου 15, Τσιρλιγγάνης , Μπενιαμίν, Μέτάϊ , Eλενίτσας 6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 10 , Στεφάνου 13(3) , Μαρούγκας , Παραλής , Κοσκινάς 4, Κατσαρέλιας 13, Καρράς 9 , Λάσκος 12 , Γιάννου 2

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΑΕ ΡΕΝΤΗ 81–57

Δεκάλεπτα : 28-15, 42-29, 60-40, 81-57
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης Τηγάνης
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) : Πελιβανίδης , Λόης Π. 9, Φύτρος 6(1), Μωυσίδης 10(1) ,Βλάχος 11(1), Καρατζάς , Μακρυγιάννης 23(5) , Παππάς 2, Σιούτης 6 , Μενιουδάκης 6 Λουίζι , Ρόζος 8(2)
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος-Μπέλλος) : Δουσερμετζής 19(3), Δρακόπουλος 19, Κοτρότσος 2, Σαπουτζάκης 2, Κόκκορης 4, Κονταξάκης , Αναγνωστόπουλος , Παπαγεωργίου 6(1), Μπίχτας , Βεργίνης, Παπαδόπουλος 5(1), Ρουσσουνέλος

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 61-54

Δεκάλεπτα : 20-12, 32-23, 43-34, 61-54
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Σέλληνας
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 20(1), Σωτηρόπουλος, Κουρής 7, Μαράντης, Χιουτακάκος 5, Γιαχαλής 14(3), Κόγιας 2, Κουζινόγλου, Παδουβάς, Κάβουρας 5(1), Κατσούρης Β. 8(1), Κατσούρης Α.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς-Γιαννικάκης): Παναγόπουλος 2, Καλφούτζος 5(1), Σέργης 9(3), Μυλωνόπουλος, Κουτσουμπάκος 15, Ρίπης 15, Στεφανής 8,Μπακάλης, Κοκιούσης, Ρενιέρης

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.- ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 67-66

Δεκάλεπτα : 23-18, 36-30, 54-41 , 67-66
Διαιτητές : Δελδήμος , Σταθόπουλος
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ(Ιμπραημάκης , Νικολάου ): Αλεξίου 4 , Γκααφάρ 9, Ζαμπέτας 5, Σονίδης 12(2) , Φελλάς 10(2) , Μπουρμπόν 2, Γιαμπάνης 7(1), Βασιλάκος 5, Μαρκουίζος 6(1), Καππής 5 , Ευκαρπίδης Ρουμελιώτης 2
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) : Αποστόλου , Μυλωνάς 2, Ανδρεαδάκης 6, Πελέκης 9, Δομένικος 18 , Γιαννακόδημος Η. 6, Γιαννακόδημος Λ. 13, Πολυχρονάκης , Καρούζος 4 , Καλογεροπουλος 8, Μπανιώτης , Σχοινάς.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. 53-48

Δεκάλεπτα: 11-05, 17-24, 36-33, 53-48
Διαιτητές: Πολύζος , Παυλόπουλος
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Κατήρας 5, Βροντάκης , Κόντης , Αγγελίδης 12, Ταμπάσης 6 , Μπαμπούνης 8(2), Καμακάρης 2, Βήχος 10 , Μαγγανάς , Πατμανίδης 6, Κορκίδης , Κοντοστέργιος 4

ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού, Κλάδης): Κλάδης Α. ,Μωραΐτης 8(1) ,Κώνστας 2, Αρφαριώτης 2, Ουζούνης Δ. 10(1), Παριανός 10(2),Κάππος 8, Τερτίκας 2, Αργεντίνη ς, Παναγόπουλος , Ζέβρας Καραϊσκάκης Ε. 6(1)


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

(ΘΑ ΓΙΝΕΙ 11.01) ΛΟΓΩ ΜΗ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΡΕΦΕΡΙ ΣΠΥΡΑΚΟΥ





Νικητής ο Ερμής Αργυρούπολης 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right