ΚΥΡΙΑΚΗ 18.12.22
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 18.30 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ ΜΑΚΡΗΣ
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 18.15 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΜΠΕΗΣ
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 19.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 17.00 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 15.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΖΙΜΗΣ ΓΡΙΣΠΟΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 20.00 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΓΡΙΣΠΟΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18/12/2022 17.00 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΚΑΡΑΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ
Α΄ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 19.30 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ
Β1 ΠΑΙΔΩΝ 18/12/2022 20.30 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ Β ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΝΑΟΥ
Β1 ΠΑΙΔΩΝ 18/12/2022 14.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ
Β1 ΠΑΙΔΩΝ 18/12/2022 10.00 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΜΗΣ ΓΡΙΣΠΟΣ
Β1 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 19.00 ΚΛ ΝΕΟ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΗΠΩΣΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
Β1 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 21.45 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Β1 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 21.30 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ
Β1 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 19.15 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ
Β2 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 20.00 ΚΛ ΝΕΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΛΙ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ
Β2 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 21.30 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ Γ2 18/12/2022 12.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ Γ2 18/12/2022 19.30 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ
ΠΑΙΔΩΝΓ3 18/12/2022 17.30 ΚΛ ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΣΕΦ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (2) ΣΙΜΑ ΜΙΤΟΥΛΑΚΗΣ
Γ1 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 21.15 ΚΛ CITY ΡΕΝΤΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΣΙΜΑ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ
Γ1 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 20.00 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ
Γ2 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 16.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ
Γ2 ΕΦΗΒΩΝ 18/12/2022 15.00 2ο ΚΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΠ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ (2) ΚΗΠΩΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Π-Γ
ΠΑΙΔΕΣ Γ1 18/12/2022 20.45 2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΜΙΤΟΥΛΑΚΗΣ
Β2 ΠΑΙΔΩΝ 18/12/2022 20.00 ΚΛ ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΕΛ/ΚΑΣ ΣΑΚΟΣ Χ.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΠΕΡΟΥ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β
18/12/2022 08.45 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ 18/12/2022 10.45 ΚΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΕΡΒΟΥ 18 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ ΚΟΚΚΩΝΗΣ
18/12/2022 09.30 ΚΛ ΠΑΛΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) ΣΑΚΟΣ Χ. 18/12/2022 09.15 ΑΝ ΕΥΡΥΑΛΗΣ (ΒΕΜΠΩ 13 & ΠΑΛΜΥΡΑΣ) ΚΟΛΙΛΑΣ 18/12/2022 13.30 ΚΛ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ
LEGACY ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 18/12/2022 13.00 ΚΛ ΣΕΦ 5 ΟΣΦΠ EUROHOOPS ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ
18/12/2022 13.30 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
18/12/2022 13.30 ΚΛ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕΦΟΝ ΕΡΜΙΔΗΣ
18/12/2022 15.00 ΚΛ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Σ. ΜΠΕΦΟΝ ΕΡΜΙΔΗΣ
BIG ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β
18/12/2022 20.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΛΙΛΑΣ
18/12/2022 22.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΛΙΛΑΣ
18/12/2022 20.30 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΙΑΟΥΛΗ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
18/12/2022 22.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΙΑΟΥΛΗ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
18/12/2022 20.45 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ
18/12/2022 22.15 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ
ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΒΑΡΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 18/12/2022 11.00 ΚΛ ΜΗΛΑΔΕΖΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΚΡΗΣ 18/12/2022 12.00 ΚΛ ΜΗΛΑΔΕΖΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΚΡΗΣ
WEST ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 18/12/2022 20.00 ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ
ΕΚΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 18/12/2022 22.00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Π-Γ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19.12.22
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 19/12/2022 19.45 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ( ΑΡΓΥΡΗ ΤΟΥΡΚΙΣΤΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ)
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 19/12/2022 20.30 ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ (ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΥ.)
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 19/12/2022 22.00 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ (ΠΙΤΣΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ)
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 19/12/2022 21.45 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛ/ΚΑΣ ΚΗΠΩΣΗΣ ΜΑΚΡΗΣ (ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΗΝΑ)
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 19/12/2022 20.00 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ (ΖΩΗ ΧΙΩΤΗΣ ΛΙΑΠΗ)
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 19/12/2022 22.00 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ (ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ)
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 19/12/2022 20.30 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Π Γ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ)
BIG ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β
19/12/2022 21.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΣΙΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ. (ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ)
19/12/2022 22.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΣΙΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ. (ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ)
ΤΥΠΟΥ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 19/12/2022 23.30 ΚΛ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ(ΣΑΛΠΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ)
ΕΚΑ 19/12/22 22.15 ΚΛ. ΣΕΦ Β ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ(ΣΦΕΙΚΟΥ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ)
ΤΡΙΤΗ 20.12.22
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.15 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΣΙΜΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 19.00 ΚΛ ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 21.00 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΦΑΡΑ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.15 ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΠΕΡΑ ΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΚΚΩΝΗΣ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.15 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ
Α΄ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 22.00 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΑ
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 20.45 ΚΛ ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 22.00 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Α
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 22.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 22.00 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 22.00 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.45 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β
Β1ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 19.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΚΟΛΙΛΑΣ ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ
Β1ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΚΛ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Β2 ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΚΟΣ Χ
Β2 ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΝΟΤΙΟΙ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ
Β1 ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΚΟΛΙΛΑΣ ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ
Β2 ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.30 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΚΟΣ Χ
Β2 ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.30 ΚΛ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Γ1 ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γ1 ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΑΟΥ
Γ3 ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.00 ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (2) ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
Γ3 ΠΑΙΔΩΝ 20/12/2022 20.15 1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (Λυσικράτους 82 κ Κονδύλη Άλιμος ) ΝΟΤΙΟΙ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΜΙΤΟΥΛΑΚΗΣ
Γ1 ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.30 ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΑΣ
Γ3 ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.30 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (2) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
Γ3 ΕΦΗΒΩΝ 20/12/2022 21.30 ΑΝ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ (ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΟΥ) ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΓΡΙΣΠΟΣ ΣΑΚΟΣ Ι
COMMERCIAL ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 20/12/2022 19.00 ΣΕΦ Β KYKLADES SUN ENTERPRISES ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΡΦΑΡΑ 20/12/2022 19.00 ΕΚΠ ΓΕΙΤΟΝΑ EASTMED MINERVA MARINE ΔΕΛ/ΚΑΣ ΜΕΛΗΣ
Α2 Ο.Λ.Π. COSCO Υγεία ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 20/12/2022 Τρίτη 22:15 1x2 ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 21.12.22
Α ΝΕΑΝΙΔΩΝ 21/12/2022 22.00 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α ΝΕΑΝΙΔΩΝ 21/12/2022 21.30 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΑΖΑΡΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ 21/12/2022 22.00 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΝΕΑΝ) ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΌΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ 21/12/2022 21.30 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (ΝΕΑΝ) ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ
Β ΝΕΑΝΙΔΩΝ 21/12/2022 21.00 ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΟΣ Χ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΟΚ U21 ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 12/21/2022 22.15 ΚΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΟΡΤΗΕΑΣΤ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΚΗΠΩΣΗΣ ΙΣΣΑΡΗΣ Γ. ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΣΣΑΡΗ Μ.
ΠΕΜΠΤΗ 22.12.22
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 21.45 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΝΟΤΙΟΙ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 22.00 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΙΜΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 21.15 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ.
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 21.45 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΧΡΟΝΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 21.30 ΚΛ ΝΕΟ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΚΟΛΙΛΑΣ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 21.30 ΚΛ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 22/12/2022 20.30 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.12.22
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 21.30 8ο ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΛΙ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ (U23) ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΕΗΣ
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 21.15 ΚΛ ΣΕΦ Β ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 22.00 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 20.00 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ (U23) ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 20.00 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΚΗΠΩΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ
Γ1 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 22.00 ΚΛ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (U23) ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Π Γ ΚΟΚΚΩΝΗΣ
Γ2 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 22.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΛΙΛΑΣ
Γ2 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 22.00 ΚΛ ΔΑΚΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΡΙΣΠΟΣ
Γ2 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 22.00 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ
Γ2 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 21.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ
Γ2 ΑΝΔΡΩΝ 23/12/2022 21.15 ΚΛ CITY ΡΕΝΤΗ ΓΑΟΠ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΟΚ U21 ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β 23/12/2022 22.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΟΛΙΛΑΣ
23/12/2022 20.00 ΚΛ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ
23/12/2022 22.00 ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου