ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ : Οι διαιτητές από 12.05.22 έως 19.05.22 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

12.5.22

ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ : Οι διαιτητές από 12.05.22 έως 19.05.22


 

ΠΕΜΠΤΗ 12/05/22 

Β ΑΝΔΡΩΝ 12/5/2022 21.30 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΑΡΙΝΗ ΚΗΠΩΣΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

Β ΑΝΔΡΩΝ 12/5/2022 21.30 ΚΛ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ

Β ΑΝΔΡΩΝ 12/5/2022 21.30 ΚΛ ΣΕΦ Γ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ

Β ΑΝΔΡΩΝ 12/5/2022 21.30 ΚΛ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ Π''ΧΡΥΣ/ΛΟΣ

Β ΑΝΔΡΩΝ 12/5/2022 19.45 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΚΑΛΑΡΕΜΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Β ΑΝΔΡΩΝ 12/5/2022 21.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ

ΤΥΠΟΥ Ώρα Γήπεδο Ομάδα Α Ομάδα Β Διαιτητής Α Διαιτητής Β

ΗΜΙΤ. ΚΥΠΕΛΛΟΥ 12/5/2022 23.30 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ SDNA COSMOTE ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ

BIG Διαιτητής Α Διαιτητής Β

12/5/2022 21.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓ/ΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ

12/5/2022 22.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓ/ΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/05/22 

Γ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 13/5/2022 21.45 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ
Γ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (1ος) 13/5/2022 22.00 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
COMMERCIAL
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Β
13/5/2022 19.00 ΣΕΦ 6 ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ
ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  Β
13/5/2022 19.30 ΣΕΦ 5 ΟΣΦΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
BIG Γήπεδο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β
13/5/2022 21.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/05/22 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ 14/5/2022 11.00 1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Α

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β 14/5/2022 15.30 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΠΕΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ 14/5/2022 17.30 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΠΕΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 14/5/2022 13.00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ & Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜ 14/5/2022 18.00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ & Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΟΛΙΛΑΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜ 14/5/2022 13.45 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 14/5/2022 11.30 ΚΛ ΠΑΛΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΑΚΡΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ B ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗΝ Α 21-22 14/5/2022 17.30 8ο ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΛΙ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Α

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ 14/5/2022 12.00 ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ 14/5/2022 18.00 ΑΝ Γ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ 14/5/2022 18.00 ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ 14/5/2022 13.00 ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14/5/2022 10.00 ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ 14/5/2022 17.00 ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ 14/5/2022 09.00 ΚΛ ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΣΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΓΑΟΠ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ 14/5/2022 11.45 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β 14/5/2022 17.00 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 14/5/2022 10.30 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14/5/2022 09.00 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 14/5/2022 16.30 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜ 14/5/2022 11.30 2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΙΤΣΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ 14/5/2022 15.00 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜ 14/5/2022 16.00 ΚΛ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ 14/5/2022 08.30 ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜ 14/5/2022 12.45 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΟΚΚΩΝΗΣ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14/5/2022 14.45 ΚΛ ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΚΚΩΝΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜ 14/5/2022 13.15 ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΕΠΠΑΣ Δ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 14/5/2022 14.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (2) ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 14/5/2022 18.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (2) ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β 14/5/2022 15.30 ΚΛ ΝΕΟ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜ 14/5/2022 10.00 ΚΛ ΠΑΛΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ 14/5/2022 10.30 ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β 14/5/2022 10.30 ΚΛ ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β 14/5/2022 12.30 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

LEGASY ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

2009Α 14/5/2022 16.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ι

2009Α 14/5/2022 17.30 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ

2008Α 14/5/2022 19.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β

2008Α 14/5/2022 20.30 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β

2010 Α 14/5/2022 13.15 ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ EUROHOOPS ΣΚΑΡΑΣ

2009 Β 14/5/2022 15.00 ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΚΑΡΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΕΚ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

ΠΑΙΔΩΝ 14/5/2022 12.30 ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ 14/5/2022 12.00 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ν. ΙΩΝΙΑ ΑΡΦΑΡΑ

JUNIOR 14/5/2022 14.00 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΡΟΝΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 14/5/2022 13.30 ΚΛ Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

BIG ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

14/5/2022 19.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΛΠΑΚΟΣ

14/5/2022 20.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΛΠΑΚΟΣ

14/5/2022 20.15 ΚΛ ΜΙΑΟΥΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

14/5/2022 21.45 ΚΛ ΜΙΑΟΥΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ

Jr.NBA ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

14/5/2022 13.15 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ New Orleans Pelicans  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟ Memphis Grizzlies         ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 15/05/22 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 15/5/2022 20.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 13.30 2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΛΙΛΑΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 09.30 2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΚΟΛΙΛΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Γ PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ 21-22 15/5/2022 18.00 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

ΕΦΗΒΩΝ Γ PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ 21-22 15/5/2022 16.00 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/5/2022 19.30 2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ ΑΓ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 15.15 2ο ΚΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΠ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 10.45 ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ 15/5/2022 12.30 ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 14.30 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΣΑΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜ 15/5/2022 12.45 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (2) ΚΟΥΝΤΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 09.00 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΚΟΚΚΩΝΗΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 10.30 ΚΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΚΚΩΝΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 08.30 ΚΛ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ

Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/5/2022 16.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ

ΕΦΗΒΩΝ Γ PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ 21-22 15/5/2022 12.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ 15/5/2022 14.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ 15/5/2022 18.00 ΚΛ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 17.00 ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/5/2022 19.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 10.30 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ


Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/5/2022 16.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ 15/5/2022 14.45 ΚΛ ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ (2) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 13.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 09.00 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 14.15 ΚΛ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/5/2022 19.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜ 15/5/2022 10.30 ΚΛ ΝΕΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΛΙ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΠΠΑΣ ΑΓ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 14.00 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 08.45 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 12.45 ΚΛ ΠΑΛΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΠΓ

Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/5/2022 19.30 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 12.00 ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 10.30 ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (2) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 1ος ΟΜ 15/5/2022 11.30 ΚΛ ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΦΑΡΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜ 15/5/2022 11.15 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 12.45 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜ 15/5/2022 11.15 ΜΑΝΟΣ ΛΟΙΖΟΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ 15/5/2022 17.15 ΚΛ ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β 15/5/2022 16.30 ΚΛ ΝΕΟ ΒΑΡΗΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ 15/5/2022 11.30 2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΛΙΛΑΣ

LEGASY FINAL - 4 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

2009Α 15/5/2022 16.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΣΚΑΡΑΣ

2009Α 15/5/2022 17.30 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΣΚΑΡΑΣ

2008Α 15/5/2022 19.00 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ι ΠΗΛΟΙΔΗΣ

2008Α 15/5/2022 20.30 ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ι ΠΗΛΟΙΔΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΕΚ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

ΕΦΗΒΩΝ 15/5/2022 14.00 ΚΛ Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΜΙΛΛΑ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 15/5/2022 10.30 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ

BIG ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

15/5/2022 19.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ

15/5/2022 20.30 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

15/5/2022 22.00 ΚΛ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

15/5/2022 20.30 ΚΛ ΜΙΑΟΥΛΗ ΜΟΣΧ  Α ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

15/5/2022 22.00 ΚΛ ΜΙΑΟΥΛΗ ΜΟΣΧ  Α ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Jr.NBA ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β

15/5/2022 10.15 ΚΛ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ" Phoenix Suns ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ LA Clippers ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ

15/5/2022 18.30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Sacramento Kings ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Golden State Warriors  ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/05/22 
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 20.00 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΙΩΑΝΝΟΥ 
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 20.15 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΔΕΛΑΓ/ΚΑΣ ΚΗΠΩΣΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 21.30 1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 21.45 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 22.00 ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΚΡΗΣ
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 22.00 ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ Π''ΧΡΥΣ/ΛΟΣ
Α ΑΝΔΡΩΝ 5/16/2022 20.00 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ

JR NBA 
16/05/2022 21.00 KΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β

ΤΡΙΤΗ 17/05/22 
Γ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ 21-22 (2ος) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ  17/5/2022 21.45 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΚΑΡΑΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ 
LEGACY  2010 
17/05/2022 20.00 ΚΛ. ΣΕΦ 5 ΟΣΦΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ 
ΕΚΑ  
17/05/2022 21.45 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ (ΓΟΥΒΑ) ΕΛΒΕΕ ΠΣΕΕΠΕΛΣΤΑΤ  ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΩΑΝΝΟΥ 
COMMERCIAL 
17/05/2022 19.00 KΛ. ΣΕΦ 6  KAΡABITHΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 
17/05/2022 22.00 ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 
17/5/2022 19.30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ 

ΠΕΜΠΤΗ 19/05/22 
Β ΑΝΔΡΩΝ 19/5/2022 21.30 ΚΛ ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ
Β ΑΝΔΡΩΝ 19/5/2022 21.30 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ
Β ΑΝΔΡΩΝ 19/5/2022 21.30 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β ΑΝΔΡΩΝ 19/5/2022 21.30 ΚΛ ΣΕΦ Γ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ
Β ΑΝΔΡΩΝ 19/5/2022 21.30 2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΡΕΜΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ
Β ΑΝΔΡΩΝ 19/5/2022 21.30 ΚΛ ΝΕΟ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡ/ΚΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/05/22 

Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20/5/2022 21.30 ΚΛ Π ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΒΑΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ






Δεν υπάρχουν σχόλια: