Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 21-22 Η ΚΛΗΡΩΣΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

6.9.21

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 21-22 Η ΚΛΗΡΩΣΗ



Α΄ ΑΝΔΡΩΝ  21-22 ΚΛΗΡΩΣΗ

 

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 

( 7  ) 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ             

( 13  ) 

 

 

 

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ                                  

( 15  ) 

 

 

 

ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ                                  

( 10  ) 

 

 

 

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

( 4  ) 

 

 

 

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

( 14 ) 

 

 

 

ΤΑΤΑΥΛΑ

( 8 ) 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ

( 1 ) 

 

 

 

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ

( 6  ) 

 

 

 

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

( 3  ) 

 

 

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

( 12 ) 

 

 

 

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

( 11 ) 

 

 

 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

( 2 ) 

 

 

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ

( 5  ) 

 

 

 

ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  

( 9 ) 

 

 

 

ΡΕΠΟ

(16 )

 

 

                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 16 ΟΜΑΔΕΣ

                                                                      (στον β’ γύρο αντίστροφα)

11/10/21 18/10/21 25/10/21    1/11/21    18/11/21  15/11/21   22/11/21   29/11/21 06/12/21   13/12/21  20/12/21 10/1/22 17/1/22  24/1/22  31/1/22 

7η

9η

10η

11η

12η

13η

14η

15η

1-16

15-1

1-14

13-1

1-12

11-1

1-10

9-1

1-8

7-1

1-6

5-1

1-4

3-1

1-2

2-15

14-2

2-13

12-2

2-11

10-2

2-9

8-2

2-7

6-2

2-5

4-2

2-3

2-16

16-9

3-14

13-3

3-12

11-3

3-10

9-3

3-8

7-3

3-6

5-3

3-4

3-16

16-10

4-15

15-3

4-13

12-4

4-11

10-4

4-9

8-4

4-7

6-4

4-5

4-16

16-11

6-15

15-5

5-14

14-4

5-12

11-5

5-10

9-5

5-8

7-5

5-6

5-16

16-12

8-15

15-7

7-14

14-6

6-13

13-5

6-11

10-6

6-9

8-6

6-7

6-16

16-13

10-15

15-9

9-14

14-8

8-13

13-7

7-12

12-6

7-10

9-7

7-8

7-16

16-14

12-15

15-11

11-14

14-10

10-13

13-9

9-12

12-8

8-11

11-7

8-9

16-8

16-15

14-15

15-13

13-14

14-12

12-13

13-11

11-12

12-10

10-11

11-9

9-10

10-8

      07/2/22    14/2/22  21/2/22     28/2/22    14/3/22    21/03/22  28/3/22    04/4/22   11/4/22    18/4/22     02/5/22   09/5/22  16/5/22 23/5/22    30/5/22

 TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ 

1*11/10/2021--ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ-
1*11/10/2021ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
1*11/10/2021ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
1*11/10/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
1*11/10/20211ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1*11/10/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
1*11/10/2021ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
1*11/10/2021ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
2*18/12/2021ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
2*18/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
2*18/12/20211ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
2*18/12/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
2*18/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
2*18/12/2021ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
2*18/12/2021ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
2*18/12/2021---ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
3*25/10/2021ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3*25/10/2021ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
3*25/10/2021ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3*25/10/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
3*25/10/20211ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
3*25/10/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
3*25/10/2021ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
3*25/10/2021---ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4*01/11/20211ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
4*01/11/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
4*01/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
4*01/11/2021ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
4*01/11/2021ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
4*01/11/2021ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
4*01/11/2021--ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ-
4*01/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
5*08/11/2021ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5*08/11/2021ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
5*08/11/2021ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
5*08/11/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
5*08/11/20211ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
5*08/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
5*08/11/2021---ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5*08/11/2021ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
6*15/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
6*15/11/2021ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
6*15/11/2021ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
6*15/11/2021ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
6*15/11/2021ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
6*15/11/2021--ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ-
6*15/11/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
6*15/11/20211ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
7*22/11/2021ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
7*22/11/2021ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
7*22/11/2021ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
7*22/11/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
7*22/11/20211ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
7*22/11/2021---ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
7*22/11/2021ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
7*22/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8*29/11/2021ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
8*29/11/2021ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
8*29/11/2021ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
8*29/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
8*29/11/2021---ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
8*29/11/2021ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
8*29/11/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8*29/11/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
9*06/12/2021ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
9*06/12/2021ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
9*06/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
9*06/12/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
9*06/12/2021---ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9*06/12/2021ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
9*06/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
9*06/12/20211ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
10*13/12/2021ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
10*13/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
10*13/12/20211ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
10*13/12/2021--ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ-
10*13/12/2021ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
10*13/12/2021ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10*13/12/2021ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
10*13/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11*20/12/2021ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
11*20/12/2021ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
11*20/12/2021ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
11*20/12/2021---ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
11*20/12/2021ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
11*20/12/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
11*20/12/20211ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
11*20/12/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
12*10/01/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
12*10/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
12*10/01/2022--ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ-
12*10/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12*10/01/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12*10/01/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
12*10/01/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12*10/01/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
13*17/01/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
13*17/01/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
13*17/01/2022---ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
13*17/01/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
13*17/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
13*17/01/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
13*17/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
13*17/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
14*24/01/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
14*24/01/2022--ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ-
14*24/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
14*24/01/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
14*24/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
14*24/01/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14*24/01/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
14*24/01/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
15*31/01/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
15*31/01/2022---ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
15*31/01/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
15*31/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
15*31/01/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
15*31/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
15*31/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
15*31/01/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
16*07/02/2021---ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
16*07/02/2021ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
16*07/02/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
16*07/02/20211ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
16*07/02/2021ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
16*07/02/2021ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
16*07/02/2021ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
16*07/02/2021ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
17*14/01/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
17*14/01/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
17*14/01/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
17*14/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17*14/01/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
17*14/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
17*14/01/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
17*14/01/2022--ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ-
18*21/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
18*21/01/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
18*21/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
18*21/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
18*21/01/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
18*21/01/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
18*21/01/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
18*21/01/2022--ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-
19*28/01/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
19*28/01/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19*28/01/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
19*28/01/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
19*28/01/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
19*28/01/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
19*28/01/2022---ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
19*28/01/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20*14/03/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
20*14/03/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
20*14/03/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
20*14/03/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
20*14/03/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
20*14/03/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
20*14/03/2022--ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-
20*14/03/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
21*21/03/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
21*21/03/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
21*21/03/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
21*21/03/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
21*21/03/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
21*21/03/2022---ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
21*21/03/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21*21/03/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
22*28/03/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
22*28/03/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
22*28/03/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
22*28/03/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
22*28/03/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
22*28/03/2022--ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-
22*28/03/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
22*28/03/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
23*04/04/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
23*04/04/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
23*04/04/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
23*04/04/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
23*04/04/2022--ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-
23*04/04/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
23*04/04/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
23*04/04/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24*11/04/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
24*11/04/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
24*11/04/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
24*11/04/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
24*11/04/2022--ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-
24*11/04/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
24*11/04/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
24*11/04/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
25*18/04/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
25*18/04/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
25*18/04/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
25*18/04/2022---ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
25*18/04/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
25*18/04/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
25*18/04/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
25*18/04/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
26*02/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
26*02/05/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
26*02/05/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
26*02/05/2022--ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ-
26*02/05/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
26*02/05/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
26*02/05/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
26*02/05/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27*09/05/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
27*09/05/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
27*09/05/2022---ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
27*09/05/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
27*09/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
27*09/05/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
27*09/05/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
27*09/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
28*16/05/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
28*16/05/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
28*16/05/2022--ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ-
28*16/05/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
28*16/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
28*16/05/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
28*16/05/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28*16/05/2022ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
29*23/05/2022ΚΛ ΑΛΙΜΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
29*23/05/2022---ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
29*23/05/2022ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
29*23/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
29*23/05/20221ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
29*23/05/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
29*23/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
29*23/05/2022ΚΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
30*30/05/2022ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
30*30/05/2022--ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-
30*30/05/2022ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
30*30/05/2022ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
30*30/05/20221ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
30*30/05/2022ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30*30/05/2022ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
30*30/05/2022ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ