Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018 - 2019
1 η Αγωνιστική
6/10/2018
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Σ.Φ.Π. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. Β2 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
2η Αγωνιστική
13/10/2018
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Α.Ο.Ν.
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 Β1 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
3η Αγωνιστική
20/10/2018
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β2 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
4η Αγωνιστική
27/10/2018
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Β1 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Σ.Φ.Π. 0 0
5η Αγωνιστική
3/11/2018
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. Β2 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ.
6η Αγωνιστική
10/11/2018 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Β1 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Β2 0 0
7η Αγωνιστική
17/11/2018
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γ.Σ.Σ. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΦΑΡΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
8η Αγωνιστική
24/11/2018
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β1 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Β2 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
9η Αγωνιστική
1/12/2018
ΝΕΟ
ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν.
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΚΡΟΝΟΣ
Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γ.Σ.Σ. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΕΣΠΕΡΟΣ
Π.Ο.Κ. 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
10η Αγωνιστική
8/12/2018
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΠΡΩΤΕΑΣ
ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Β2 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
11 η Αγωνιστική
15/12/201
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β1 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΚΡΟΝΟΣ
Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
22/12/2018 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. Α.Ο.Ν.
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Β1 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΚΡΟΝΟΣ
Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
2η Αγωνιστική
12/1/2019
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 Β2 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
3η Αγωνιστική
19/1/2019
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 Α.Ο.Ν.
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. Β1 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΠΡΩΤΕΑΣ
ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο.
04η
Αγωνιστική
26/1/2019
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΦΑΡΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. Β2 0 0
5η Αγωνιστική
2/2/2019
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Β1 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΠΡΩΤΕΑΣ
ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
6η Αγωνιστική
9/2/2019
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΕΣΠΕΡΟΣ
Π.Ο.Κ. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΦΑΡΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ. 0 0
7η Αγωνιστική
16/2/2019
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Β1 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Β2 0 0
8η Αγωνιστική
23/2/2019
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΕΣΠΕΡΟΣ
Π.Ο.Κ. 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0 0
9η Αγωνιστική
2/3/2019
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. Β1 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Β2 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
10η Αγωνιστική
16/3/2019
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. 0 0
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. Β1 0 0
Σ.Ε.Φ. Β' ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ 0 0
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γ.Σ.Σ. 0 0
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. 0 0
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
11η Αγωνιστική
23/3/2019
ΕΔΡΑ ΓΗΠ. ΣΩΜ. Β1 Α.Ο.Ν.
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α.Ε.Ο. 0 0
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ. ΚΡΟΝΟΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 0 0
1ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β2 0 0
ΚΛ. «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. 0 0
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου