3.11.17
New
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
isaak
3.11.17
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑΜΑ 68-56 Διαιτητές Πόντας Τηγάνης Δεκάλεπτα : 18-09, 37-24, 47-37, 68-56 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας): Κιούσης 5(1),...
Περισσότερα
New
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
3.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ...
Περισσότερα
New
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
3.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ...
Περισσότερα
New
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
3.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ...
Περισσότερα
New
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
3.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ «Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ» ΕΣΚΑΝΑ 2017-18 | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ...
Περισσότερα
New
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
3.11.17
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 5ΟΣ OMIΛOΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ...
Περισσότερα
New
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
Lazaros
3.11.17
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 4ΟΣ OMIΛOΣ ΜΙΛΩΝΑΣ 7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ...
Περισσότερα
2.11.17
New
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
2.11.17
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 7 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ...
Περισσότερα
New
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
2.11.17
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 7 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΕΥΡΥΑΛΗ...
Περισσότερα
New
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση
ΕΣΚΑΝΑ
2.11.17
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ | Το πρόγραμμα αγώνων μετά την κλήρωση 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 6 ...
Περισσότερα
New
Κλήση αθλητών 2005 Α-Β ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ στο Νέο κλ. Αργυρούπολης την Κυριακή (07.45)
isaak
2.11.17
Την Κυριακή 05 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 07:45 θα πραγματοποιηθεί επιλογή αθλητών που έχουν γεννηθεί τα έτη 2005, στο Νέο Κλειστό Α...
Περισσότερα
New
Κλήση αθλητών 2005 Γ-Δ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ στο Μοσχάτο την Κυριακή (07.45)
isaak
2.11.17
Την Κυριακή 05 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 07:45 θα πραγματοποιηθεί επιλογή αθλητών που έχουν γεννηθεί το έτος 2005, στο Κλειστό Γήπεδο ...
Περισσότερα
New
Κλήση αθλητριών αναπτυξιακής για αγώνα με Προοδευτική την Κυριακή στο Σαλπέας (09.00)
isaak
2.11.17
Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες να βρίσκονται την Κυριακή 05/11/2017 και ώρα 08:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ, τέρμα Ακτής Ξαβε...
Περισσότερα